Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

JT 2014

Dojazd

Bazą Jesiennego Tułacza 2014 była Hala widowiskowo - sportowa przy GimnazjumSamorządowym w Bolszewie, ul. Leśna 35a, woj. pomorskie. -> mapka poniżej

Jak dojechać do bazy?

Niezmotoryzowani:

- Szybką Koleją Miejską do stacji Wejherowo i dalej komunikacją autobusową do ul. Szkolnej w Wejherowie lub ul. Słowackiego w Bolszewie. Ostatni odcinek trzeba podejść pieszo. Rozkład jazdy komunikacji publicznej tutaj.

Zmotoryzowani:

Wskazówki dojazdu od strony Gdańska tutaj.

Gimnazjum Samorządowe
ul. Leśna 35
Bolszewo, Gmina Wejherowo

PARKINGI

Na terenach należących do Szkoły wyznaczone zostaną miejsca parkingowe. Z uwagi na ograniczoną przestrzeń parkingową prosimy o stawianie samochodów jeden koło drugiego tak, aby zmieściło się ich jak najwięcej. Gdyby zabrakło miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły należy korzystać z miejsc do tego przeznaczonych w bliższej i dalszej okolicy.

Prosimy nie zostawiać swoich rumaków na prywatnych posesjach ani na drogach dojazdowych do nich, gdyż policja może okazać się mało wyrozumiała w takich przypadkach.

 

Jesienny Tułacz 2014

 

Rajd odbył się w nocy z 4 na 5 października 2014 r. na terenie Gminy Wejherowo. Start, meta i baza rajdu były w Gimnazjum Samorządowym w Bolszewie, ul. Leśna 35a, woj. pomorskie.

 

 

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 25km oraz 15km. Start na trasach pieszej 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 25km i 15ko do pięciu zawodników, a na trasie rowerowej w zespołach dwu- lub trzyosobowych.

 

Łącznie wystartowały 323 osoby. Tradycyjnie już na Tułaczu reprezentowana była praktycznie cała Polska. Poza mieszkańcami Gdańska (149 osób), Gdyni (54 osoby) i Sopotu na rajdzie reprezentowanych było 56 innych miejscowości, a wśród nich: Banino, Barczewo, Barlinek, Bielkówko, Bolszewo, Borkowo, Bydgoszcz, Chwaszczyno, Czaple, Czarna Woda, Elbląg, Główczyce, Gołębiewko, Gościcino, Grajewo, Kaliska, Kębłowo, Koronowo, Kostkowo, Koszalin, Kowale, Lębork, Lniska, Łapino, Łęczyce, Małkowo , Nowy Staw, Olsztyn, Pępowo, Piecki, Połczyn-Zdrój, Połczyn-Zdrój, Prabuty, Pręgowo, Pruszcz Gdańsk, Pruszków, Radunica, Reda, Reskowo, Rotmanka, Rumia, Skarszewy, Słupsk, Sulejówek, Szczytno, Tarnowo Podgórne, Tczew, Tleń, Tuchom, Tuchomie, Ustka, Warszawa, Wejherowo, Wicko, Władysławowo, Żukowo.

 

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gdańskie Parkowe Biegi na Orientację ALMANAK.

Organizator:
almanak_logo2

Sponsorzy:
Kaszubski Bank Spółdzielczy   Pabline - armatura przemysłowa Adventure Park Gdynia Kolibki. Największy Park Przygody w Polsce Sklep turystyczny TUTTU.PL 


Patroni medialni:


Współpraca:

trojmiasto_logo_150dpi