Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Lista wszechczasów

W dziale DO POBRANIA zamieściliśmy zaktualizowaną listę wszechczasów, czyli opracowanie startów wszystkich uczestników na kolejnych edycjach Tułaczy. Prosimy o zgłaszanie uwag i zauważonych błędów, zwłaszcza panie zmieniające nazwiska :-)

Każdy kto weźmie udział w Tułaczu przynajmniej 10 razy otrzyma specjalne wyróżnienie (nagrodę) oraz tytuł WYTRWAŁEGO TUŁACZA. Dotychczas przyznaliśmy 127 takich tytułów.

UWAGA!!! Nasz ranking ma na celu promowanie najbardziej aktywnych, wytrwałych ale przede wszystkich zmagających się z długimi dystansami uczestników, dlatego trasy ParkoweBnO, TP10 i TP15 nie są brane do klasyfikacji Wytrwałego Tułacza (kolumna Ile Tułaczy).

W rankingu sklasyfikowanych zostało 4756 osób, choć nie są to wszyscy uczestnicy Tułaczy. Wielu z Was brało udział znacznie więcej niż raz, co daje kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Najbardziej wytrwałym Tułaczem jak na razie pozostaje Tomasz Florek z Gdyni (30 startów), który opuścił dotychczas tylko cztery edycje Tułacza (w tym 1 zwolnienie lekarskie z JT2018 ;-)). Za nim klasyfikują się Wojciech Piwakowski, Maciej Kwaśniewski i Karol Kowalczyk (wszyscy z Gdańska) z wynikiem 24 startów na trasach długich. Bardzo Wam dziękujemy, że jesteście wciąż z nami i że wciąż dochodzą nowe osoby. Życzymy przyjemnej lektury i udanej zabawy śledząc aktualny ranking. 

Krótka legenda do zamieszczonej Listy Wszechczasów:
WT - Wiosenny Tułacz
LT - Wakacyjny Tułacz
JT - Jesienny Tułacz
tp-XX Trasa Piesza XX km
tr-XX Trasa Rowerowa XX km
tpk-5 Trasa Pierwszy Krok (poza klasyfikacją ilości Tułaczy)
nb-YYYY zgłoszony na trasą YYYY, ale nieobecny na starcie