Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

JT 2013

Jesienny Tułacz 2013

Rajd odbył się w dniach 12-13 października 2013 r. na terenie Gmin Luzino i Łęczyce. Start, meta i baza rajdu były w Hali Widowiskowo - Sportowa im. Marszałka Macieja Płażyńskiego Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystki w Luzinie, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino. -> mapka poniżej

 

Hala Widowiskowo - Sportowa
ul. Mickiewicza 22
84-242 Luzino
Gmina Luzino
Organizator:
almanak_logo2

Patronat honorowy:

 

Marszałek Woj. Pom.
Marszałek Woj. Pomorsk.
Mieczysław Struk

Wójt gminy Luzino
Wójt gminy Luzino
Jarosław Wejer

Wójt gminy Łęczyce
Wójt gminy Łęczyce
Piotr Wittbrodt

Prezydent MG

Sponsorzy:
Wójt gminy Łęczyce Wójt gminy Luzino Miasto Gdańsk
Sklep turystyczny TUTTU.PL


Patroni Medialni:


Współpraca:
trojmiasto_logo_150dpi

Dojazd

Bazą Jesiennego Tułacza 2013 była Hala Widowiskowo - Sportowa im. Marszałka Macieja Płażyńskiego Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystki w Luzinie, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino. -> mapka poniżej

 

Jak dojechać do bazy?


Niezmotoryzowani:

- Szybką Koleją Miejską do stacji LUZINO i dalej około 1400m na północ ul. Józefa Wilczka, w prawo w ul. Kardynała Wyszyńskiego i druga w lewo w ul. Mickiewicza.

 

Zmotoryzowani:

Wskazówki dojazdu od strony Gdańska tutaj.

 

Hala Widowiskowo - Sportowa
ul. Mickiewicza 22
84-242 Luzino
Gmina Luzino

PARKINGI

Wokół Hali wyznaczone zostaną miejsca parkingowe. Pomimo dużej przestrzeni parkingowej prosimy o stawianie samochodów jeden koło drugiego tak, aby zmieściło się ich jak najwięcej. Gdyby zabrakło miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie Hali można skorzystać z parkingu zlokalizowanego niedaleko - przy sklepie jednej z ogólnopolskich sieci handlowych (skrzyżowanie ul. Wilczka i ul. Solidarności) lub z parkingu przy przystanku kolejki SKM (1400 m).

Prosimy nie zostawiać swoich rumaków na prywatnych posesjach ani na drogach dojazdowych do nich, gdyż policja może okazać się mało wyrozumiała w takich przypadkach.

Jesienny Tułacz 2013

Rajd odbył się w dniach 6-7 października 2012 r. na terenie Gminy Kościerzyna. Start, Zapisz meta i baza rajdu były w Zespole Szkół Publicznych nr 1, ul. M. C. Skłodowskiej 19 w Kościerzynie.