Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

LT 2016

Wakacyjny Tułacz 2016

Rajd odbył się w dniu 18 czerwca 2016 roku na terenie powiatu kartuskiego. Bazą imprezy był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach, os. Wybickiego 33. Za użyczenie obiektu serdecznie dziękujemy pani dyrektor mgr Annie Okroj.

Uczetnicy mieli do wyboru sześć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 25km, 15km oraz 4km (Trasa Pierwszy Krok). Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 25km, 15km i TPK do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 220 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 18 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechali uczestnicy z 45 miejscowości z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino, Bielkówko, Borowo, Bydgoszcz, Chwaszczyno, Egiertowo, Elbląg, Giżycko, Gniewino, Gowidlino, Jamno, Kaliska, Kartuzy, Kętrzyn, Kowale, Kwidzyn, Lębork, Lniska, Luzino, Niestępowo, Olsztyn, Ostrowo, Ostrzyce, Otomino, Pelplin, Pępowo, Poznań, Pruszcz Gdański, Reda, Sierakowice, Słupsk, Stara Huta, Starogard Gdański, Straszyn, Studzienice, Sulmin, Tczew, Toruń, Tuchom, Warszawa, Żukowo.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.