Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Sponsorzy JT2015

Folkowy Dwor dojazdNiezmiernie przyjemnie nam poinformować, że sponsorami Jesiennego Tułacza 2015 zostali Ankara.pl (studio fotograficzno-poligraficzne) z Gdańska-Wrzeszcza, która zapewni kompleksową obsługe poligraficzną oraz Restauracja Folkowy Dwór z Egiertowa, serwująca dania kuchni węgierskiej i kaszubskiej. Tych pierwszych będziemy mieli okazję zasmakować po ukończeniu trasy Tułacza. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawa odmiana w Tułaczowym menu i przypadnie do gustu uczestnikom. Folkowy Dwór przygotuje dla Was krumpli paprykarz, tj. oryginalną węgierską zupę paprykowo-pomidorową przyprawioną na ostro, z ziemniakami i kiełbasą podawaną z pieczywem. Palce lizać!!!

Aby w pełni wydobyć smak potrawy musi być ona serwowana w Restauracji, która jest oddalona od bazy o 800 m. Po zdaniu karty startowej na mecie zapraszamy na ten krótki spacerek pieszo lub własnymi samochodami. Na pewno warto gdyż tego dania nie skosztujecie nigdzie więcej w Polsce. Posiłek serwowany będzie od północy do 9:30.

Na zdjęciu obok zaznaczyliśmy dojście/dojazd do Folkowego Dworu (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć). 

Restauracja czynna będzie również w sobotę i niedzielę zatem jeśli samo krumpli Wam nie wystarczy w Folkowym Dworze możecie zaplanować również swoje wekendowe wyżywienie przed i po Tułaczu.