Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2012 - komunikaty

Zgubiono - znaleziono!

 

Podczas Jesiennego Tułacza 2012 znaleziono następujące rzeczy:

- 3 ręczniki kąpielowe

- czapka z daszkiem czarna

- czapka z daszkiem czerwona

- saszetka na dokumenty czarna

- rękawiczka wełniana biała szt. 1

- rękawiczka skórzana czarna szt. 1

 

Ponadto posiadamy jeszcze z poprzednich edycji Tułaczy:

- stuptuty Fjord Nansen

- śpiwór

- bluza/bielizna z długim rękawem, szara, XXL

- sweter rozpinany pod szyją CARRY męski, czarny, XXL

 

Wszystkie powyższe rzeczy można odebrać w Gdańsku po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym - 502 76 55 36.

Rzeczy nieodebrane ulegną utylizacji.

W zakładce WYNIKI, MAPY, PLAKATY opublikowaliśmy wyniki końcowe Jesiennego Tułacza 2012 tym samym stają się one wynikami ostatecznymi.

 

Rozpatrzono kilkanaście uwag i protestów, które do nas wpłynęły. Ostatecznie uznano większość z nich. Nie uznano protestu dotyczącego PK26 na trasie TP30 scorelauf oraz PK7 ba trasie TP30 open. Oba punkty i ich "stowarzysze" wisiały prawidłowo do końca imprezy.

 

Zapraszamy do dzielenia się swoimi uwagami, zastrzeżeniami, pochwałami oraz zdjęciami na łamach naszej strony www. Na wszystkie informacje i zdjęcia (bezpośrednio lub poprzez podanie linka) czekamy pod adresem almanak [małpa] almanak.pl

 

Jeszcze na jesieni zapraszamy na Biegi Parkowe. Szczegóły tutaj.

 

Z InO-wskim pozdrowieniem.

Wojciech Suchy

Opublikowaliśmy wszystkie wyniki wstępne oraz wzrocówki TP25 i TP30open Jesiennego Tułacza 2012. Szczegóły w zakładce WYNIKI, MAPY, PLAKATY. Pracujemy nad pozostałymi wzorcówkami.

Czekamy na Wasze uwagi, komentarze i protesty. Termin nadsyłania upływa 15.10.2012 a rozpatrzone będą najpóźniej do 22.10.2012 i wówczas staną się wynikami końcowymi.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w tegorocznej edycji Jesiennego Tułacza. Licząc, że impreza się podobała zapraszam na kolejną - wiosną 2013 roku. Szczegółowy harmonogram pojawi się wkrótce na naszej stronie www.

 

Zapraszamy do dzielenia się swoimi uwagami, zastrzeżeniami, pochwałami oraz zdjęciami na łamach naszej strony www. Na wszystkie informacje i zdjęcia (bezpośrednio lub poprzez podanie linka) czekamy pod adresem almanak [małpa] almanak.pl

Z InO-wskim pozdrowieniem.

Wojciech Suchy

Ponownie zaktualizowaliśmy listę wpłat. Stan na 05.10.2012 godz. 20:20. Określenie "mało" w większości przypadków jest spowodowane zbyt niską opłatą gdyż pieniądze zostały wpłacone zbyt późno. Jeżeli osoba z opisem "mało" dokonała wpłaty do 30.09 prosimy o zabranie ze sobą dowodu wpłaty.

-----------

NIEPEŁNOLETNI

Przypominamy, że osoby niepełnoletnie zostaną dopuszczone do startu TYLKO i WYŁACZNIE po okazaniu upoważnienia podpisanego przez oboje opiekunów prawnych (rodziców) wraz z poświadczeniem autentyczności podpisów. Zaktualizowaliśmy druk oświadczenia - do pobrania w dziale PLIKI DO POBRANIA.

-----------

Wyłączyliśmy formularz zgłoszeniowy. Wszystkich chętnych wziąć udział w Jesiennym Tułaczu i jeszcze niezgłoszonych zapraszamy do rejestracji w bazie zawodów.

Ruszyły zapisy na Jesiennego Tułacza 2012!

Aby zgłosić się pojedyńczo lub drużyną należy wejść w dział WYŚLIJ ZGŁOSZENIE.

Lista zgłoszonych zawodników dostępna jest w dziale LISTA ZGŁOSZEŃ.

W razie problemów z formularzem prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Bazą Jesiennego Tułacza 2012 został Zespół Szkół Publicznych nr 1, ul. M. C. Skłodowskiej 19 w Kościerzynie - szczegóły dojazdu oraz mapka dostępna w dziale ARCHIWUM.
Zapraszamy na kolejną edycję Tułacza w dniach 6-7.10.2012 (Jesienny Tułacz) do

Kościerzyny.

 

Pracujemy nad uruchomieniem formularza zgłoszeniowego i aktualizacją strony www. Prosimy o cierpliwość.

 

Na Jesiennym Tułaczu wprowadzamy nową trasę - scorelauf na dystansie 30 km.

Szczegóły wkrótce na naszych stronach.

 

Do zobaczenia!