Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2013 - komunikaty

Galeria JT2013

W zakładce GALERIA opublikowaliśmy wybrane zdjęcia z Jesiennego Tułacza 2013. Życzymy miłego oglądania.

Wstępne Wyniki JT2013

Opublikowaliśmy wszystkie wyniki wstępne oraz wzrocówki TP25 i TP30scorelauf Jesiennego Tułacza 2013. Szczegóły w zakładce PLIKI DO POBRANIA. Pracujemy nad pozostałymi wzorcówkami.

Czekamy na Wasze uwagi, komentarze i protesty. Termin nadsyłania upływa 27.10.2013 a rozpatrzone będą najpóźniej do 03.11.2013 i wówczas staną się wynikami końcowymi.

 

Wszystkim uczestnikom w imieniu całej ekipy Tułacza oraz własnym serdecznie dziękuję za udział w tegorocznej edycji Jesiennego Tułacza. Licząc, że impreza się podobała zapraszam na kolejną - wiosną 2014 roku. Szczegółowy harmonogram pojawi się wkrótce na naszej stronie www.

 

Zapraszamy do dzielenia się swoimi uwagami, zastrzeżeniami, pochwałami oraz zdjęciami na łamach naszej strony www. Na wszystkie informacje i zdjęcia (bezpośrednio lub poprzez podanie linka) czekamy pod adresem almanak [małpa] almanak.pl

Z InO-wskim pozdrowieniem.

Wojciech Suchy

Wzorcówki

W zakładce PLIKI DO POBRANIA opublikowaliśmy brakujące wzrocówki TP50 i TR50 Jesiennego Tułacza 2013.

Zgubiono - Znaleziono

Podczas Jesiennego Tułacza 2013 znaleziono następujące rzeczy:

- latarka duża (reflektor)

- lampka tylka czerwona mrugająca

- czołówka ledowa dobrej firmy (zostawiona w bazie na rozpoczęciu)

 

Wszystkie powyższe rzeczy można odebrać w Gdańsku po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym - 502 76 55 36.

 

Rzeczy nieodebrane ulegną utylizacji.

Aktualizacja wpisowego

Dokonaliśmy aktualizacji wpisowego. Jeżeli na listach nadal nie ma zaznaczonej wpłaty prosimy o przesłanie mailem skanu potwierdzenia zapłaty oraz o przywiezienie go do bazy.

Jeżeli na lstach figuruje słowo "mało" oznacza to najprawdopodobniej, że wpłata dokonana została po 6.10.213. Prosimy o przesłanie mailem skanu potwierdzenia zapłaty oraz o przywiezienie go do bazy

 

Prosimy nie dokonywać już żadnych wpłat, gdyż nie zostaną one zaksięgowane na naszym koncie. Pozostałe płatności można będzie uregulować w sekretariacie Rajdu.

Wyniki Wstępne

W zakładce PLIKI DO PODBRANIA zamieściliśmy wstępne wyniki.

Minuty Startowe

Opublikowaliśmy Minuty Startowe poszczególnych tras. Każdy może przyjechać na wybraną minutę jednakże zalecamy i zachęcamy do udziału w uroczystym rozpoczęciu, na którym wszystkich przywita wójt gminy Luzino Jarosław Wejer, zaś trasę pieszą 30 km scorelauf otworzy wójt gminy Łęczyce Piotr Wittbrodt.

 

Trasa 30 km scorelauf startuje z miejsca oddalonego od bazy o około 25 km. Meta w bazie. Uczestnicy startują w dwóch grupach. Wyjazd pierwszej grupy bezpośrednio po rozpoczęciu. Druga grupa bezpośrednio po powrocie autokaru z lasu. Prosimy o dopilnowanie swojego kursu autokaru gdyż nie będzie możliwości późniejszego dojechania na start.

Start TP30 scorelauf

Start trasy scorelauf jest masowy. Uczestnicy zostaną przewiezieni z bazy zawodów na miejsce startu dwoma kursami autokaru:

19:00 - kurs nr 1: zespoły 301-320;
20:00 - kurs nr 2: zespoły od 323 włącznie.

Prosimy o punktualne zajmowanie miejsc w autokarze, aby nie opóźniać jego odjazdu a tym samym godziny startu.

20:45 - rozpoczęcie dla trasy TP 30, odprawa techniczna, start masowy (wszystkie zespoły jednocześnie w jednej minucie startowej).

Nie ma możliwości dojechania indywidualnego na miejsce startu. Uczestnicy, którzy spóźnią się na wyznaczony kurs nie zostaną dopuszczeni do startu, bez prawa zwrotu wpisowego.

Nowy Sponsor

Mamy przyjemność poinformować, że tradycyjnie już sponsorem nagród Jesiennego Tułacza został sklep outdoorowy tuttu z Gdańska Wrzeszcza. Wszystkim uczestnikom polecamy zakupy odzieży renomowanych marek zaś firmie tuttu.pl dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy kolejnych fundatorów nagród do współpracy.

Mamy przyjemność poinformować, że tradycyjnie już sponsorem Jesiennego Tułacza został sklep outdoorowy tuttu z Gdańska Wrzeszcza. Wszystkim uczestnikom polecamy zakupy odzieży renomowanych marek zaś firmie tuttu.pl dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy kolejnych fundatorów nagród do współpracy.

Znamy już bazę Jesiennego Tułacza. Zapraszamy do Hali Widowiskowo - Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystki w Luzinie. Szczegóły w Regulaminie i w dziale DOJAZD.