Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2014 - komunikaty

Wyniki Końcowe JT 2014

W dziale PLIKI DO POBRANIA opublikowaliśmy wyniki końcowe Jesiennego Tułacza 2014.

 

Poniżej odpowiadamy na najbardziej kontrowersyjne zastrzeżenia i protesty.

Nocny Rajd na Orientację Jesienny Tułacz 2014 Kaszubska Golgota zakończony!


323 uczestników, 180 km tras, od 4 do 12 godzin marszu lub 8 godzin na rowerze, 12 osób obsługi organizacyjnej i ponad 36 godzin pracy na maksymalnych obrotach. Tak w skrócie przedstawia się Rajd na Orientację „Jesienny Tułacz 2014”, który miał miejsce w dniach 4-5 października 2014 roku w Bolszewie (gmina Wejherowo).


Poprawione Wyniki Wstępne

W dziale PLIKI DO POBRANIA zamieścilismy poprawione wyniki wstępne tras TP50 i TR50.

vouchery Kolibki

Osoby które wygrały vouchery do Kolibki Adventure Park będą mogły wymienić je na oryginały w Kawiarni Południk 18 od czwartku 09.10.2014 od godz. 15:00.

Niestety wprowadzono nas w błąd i posiadamy vouchery na inne atrakcje niż rozdane na Tułaczu. W związku z tym istnieje możliwość wyboru nowych voucherów na zasadzie kto pierwszy się zgłosi ten ma większy wybór przy czym "Pakiet wysokościowy" zarezerwowany zostaje dla posiadaczy takiego właśnie voucheru zastępczego (otrzymanego na Tułaczu) z zastrzeżenie, że mamy tylko dwa takie vouchery.

Za tę nieoczekiwana zmianę najmocniej przepraszamy, jednakże nie wynika ona z naszej winny.

Jesienny Tułacz w Telewizji

W zakładce TUŁACZ W MEDIACH zamieściliśmy link do relacji z imprezy opublikowanej przez telewizję Pomorska.TV. Życzymy miłego oglądania.

Wyniki Wstępne

W dziale PLIKI DO POBRANIA opublikowaliśmy wyniki wstępne oraz wzrocówki Jesiennego Tułacza 2014.

Czekamy na Wasze uwagi, komentarze i protesty. Termin ich nadsyłania upływa 13.10.2014 a rozpatrzone będą najpóźniej do 20.10.2014 i wówczas wyniki staną się ostateczne.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji Jesiennego Tułacza. Licząc, że impreza się podobała zapraszam na kolejną - wiosenną edycję w 2014 roku. Szczegółowy harmonogram pojawi się wkrótce na naszej stronie www.

 

Zapraszamy do dzielenia się swoimi uwagami, zastrzeżeniami, pochwałami ;-) oraz zdjęciami na łamach naszej strony www. Na wszystkie informacje i zdjęcia (bezpośrednio lub poprzez podanie linka) czekamy pod adresem almanak [małpa] almanak.pl

Z InO-wskim pozdrowieniem.

Wojciech Suchy

Formularz zgłoszeniowy zamknięty

Formularz zgłoszeniowy Jesiennego Tułacza 2014 został zamknięty.

Zapraszamy do zgłoszeń bezpośrednich w bazie imprezy.

Kolejni Sponsorzy Nagród

Mamy przyjemność poinformować, że tradycyjnie już sponsorem Jesiennego Tułacza został sklep outdoorowy tuttu z Gdańska Wrzeszcza. Wszystkim uczestnikom polecamy zakupy odzieży renomowanych marek.

 

Po raz poerwszy sponsorem nagród na Tułaczu zaotał też Adventure Park Gdynia Kolibki. Największy Park Przygody w Polsce. Mamy nadzieję, że ufundowane vouchery przysporzą Wam dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

Obu firmom dziękujemy za wsparcie. Zapraszamy kolejnych fundatorów nagród do współpracy.

Nowy Sponsor

Spieszymy donieść, że do grona sponsorów dołączyła firma Pabline, która już niejednokrotnie wspierała organizację Tułacza. Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu jesteśmy w stanie stale podnosić jakość naszych imprez.

Kolejna edycja Tułacza - Kaszubska Golgota

Strona www Jesiennego Tułacza 2014 już działa. Pracujemy nad formularzem zgłoszeniowym, dojazdem i koszulkami. Tym razem zapraszamy do Bolszewa i pięknych lasów Nadleśnictwa Wejherowo.

 

Tułacz to nie tylko impreza na orientację, jakich wiele. To również, a nawet przede wszystkim okazja do poznania okolic, walorów krajoznawczych i przyrodniczych a także historii terenu, w okolicy którego rozgrywa się całe nasze zamieszanie.

Niesposób przy tej okazji nie wspomnieć o Piaśnicy, do której odwiedzenia zapraszamy wszystkich uczestników Tułacza, zwłaszcza że w roku 2014 obchodzimy 75 rocznicę dokonanych tam przez hitlerowców egzekucji.

 

Cmentarz w Piaśnicy to miejsce największej martyrologii Polaków na Pomorzu. W pierwszych miesiącach II wojny światowej hitlerowcy rozstrzelali tam ok.12.000 osób, m.in. błogosławioną s. Alicję Kotowską oraz pierwszego wójta Gminy Wejherowo – mjr. Edwarda Łakomego. Co roku na początku października ich pamięć czczona jest podczas uroczystej mszy świętej, sprawowanej przy wybudowanej w 2010 r. kaplicy. Osobne uroczystości odbywają się również w kwietniu. Z inicjatywy Gminy Wejherowo w 2011 r. w pobliżu cmentarza stanęły tablice informacyjne opisujące zbrodnie hitlerowskie na tych terenach.

 

Więcej o rocznicy na stronie Urzędu Gminy Wejherowo.

 

Zapraszamy zatem na imprezę "Jesienny Tułacz 2014 - Kaszubska Golgota" oraz do chwili zadumy w piaśnickich lasach.