Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2016 - komunikaty

Wyniki końcowe JT 2016

W dziale Do pobrania z wielkim opóźnieniem, za co najmocniej przepraszamy, opublikowaliśmy wyniki końcowe wszystkich tras. Życzymy przyjemnej analizy i zapraszamy na Wiosennego Tułacza 8 kwietnia 2017. Szczegóły wkrótce.

Zgubiono-znaleziono odcinek 2

W bazie Jesiennego Tułacza 2016 znaleziono latarkę czołówkę dobrej firmy, która omyłkowo została "zabezpieczona" przez jednego z uczestników i zwrócona do organizatorów. Latarka do odbioru u kierownika pod tel. 502 76 55 36.

Zgubiono-znaleziono

W czasie minionej edycji Tułacza w bazie znaleziono kartę pamięci microSD do telefonu komórkowego. Według relacji świadka należy ona do "starszego pana, któremu upadł i rozsypał się telefon". Karta do odbioru u kierownika pod tel. 502 76 55 36.

Korekta TP50 i TR

W dziale Do pobrania umieściliśmy poprawione wzorcówki i wyniki dla tras TP50 (PK7) i TR (PK8). Za naszą pomyłkę przepraszamy.

Wyniki wstępne

W dziale Wyniki, mapy, plakaty opublikowaliśmy wstępne wyniki wszystkich tras. Wzorcówki zamieścimy niebawem. Życzymy przyjemnej analizy. Czas na ewentualne protesty upływa 9 października.

Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację. Najbliższa edycja już 9 października na terenie Parku Jana Pawła II w Gdańsku Zaspie. Szczegóły na www.parkowe.almanak.pl.

baza Jesiennego Tułacza i Patronat

szemud herb napisZnamy już bazę Jesiennego Tułacza w 2016 roku. Po kilku latach przerwy wracamy w lasy szemudzko-wejherowskie. Dzięki uprzejmości dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie Tomasza Steina gościć będziemy w Hali widowiskowo sportowa w Szemudzie. Za przychylność bardzo dziękujemy.

Patronat nad całym wydarzeniem objął wójt gminy Szemud Ryszard Kalkowski oraz Marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Serdecznie Zapraszamy!!!

JT2016 - odsłona pierwsza

Znamy już bazę Jesiennego Tułacza 2016 (edycja nocna). Dzięki uprzejmości wójta gminy Szemud Ryszarda Kalkowskiego oraz dyrektora GCK Tomasza Steina gościć będziemy w Hali Widowiskowo – Sportowej w Szemudzie. Szczegóły już wkrótce. Serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie informujemy, że uruchomiony już został formularz zgłoszeniowy. Można już dokonywać rejestracji na rajd w dniach 1-2 października 2016.