Przywidz - 5-6 października 2019

Jesienny Tułacz - znamy BAZĘ

Jak wiecie Jesienny Tułacz miał odbyć się w Sulęczynie. Z powodu nawałnicy jaka przeszła w tamtej okolicy w nocy z 11/12 sierpnia musieliśmy zmienić lokalizację, gdyż las w zasadzie przestał istnieć. Film z wizji terenu nakręcony 21 sierpnia znajdziecie tutaj, choć nie oddaje on ogromu zniszczeń. Gorzej jest chyba tylko w Rytlu.

Poszukiwania nowej bazy przeciągały się ale już wiemy gdzie będzie. To jednak nie koniec zmian. Gdy zapadła decyzja o lokalizacji okazało się, że było już zbyt mało czasu, aby przygotować dla Was atrakcyjne trasy do jakich jesteście na Tułaczu przyzwyczajeni dlatego, aby zachować odpowiedni poziom przesuwamy termin o tydzień później,. Chcemy też dać Wam więcej czasu na podjęcie decyzji i zapisaniu się na Tułacza.

Zapraszamy Was w dniach 7-8 października do Egiertowa gdzie dzięki uprzejmości pani dyrektor Iliady Kwaszyńskiej gościć będziemy ponownie w Szkole Podstawowej.

Pamiętamy, że dwa lata temu trasy, zwłaszcza TP15, okazały się dla większości bardzo wymagające. Zapewniamy, że wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi i tym razem zrobimy wszystko, aby TP15 była bardziej przyjemna, co nie znaczy, że banalna bo to jednak jest Tułacz :-). Będą zatem punkty trywialne (na rozgrzewkę), dostępne dla każdego przy odrobinie wysiłku oraz 2-3 takie oraz takie, na których połamiecie sobie zęby lecz gwarantujemy, że po czasie będą to dla Was niezapomniane wspomnienia.

Tymczasem mamy niespodziankę. W ramach rekompensaty za późne przekazanie informacji o bazie obniżamy wpisowe do 30 zł dla wszystkich zgłoszonych do 25.09.2017

To będzie wyjątkowa edycja Tułacza. Koniecznie zarezerwuj sobie termin 7-8.10.2017 w kalendarzu i przyjedź do nas.

Jeśli nie chcesz tak długo czekać w między czasie zapraszamy na szereg imprez treningowych czyli ma Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację. Szczegóły na www.parkowe.almanak.pl.