Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny Tułacz 2018

Rajd odbył się w nocy z 29 na 30 września 2018 roku w Sierakowicach. Dzięki uprzejmości dyrektora Krzysztofa Andryskowskiego oraz Gminy Sierakowice gościliśmy w Szkole Postawowej nr 2 w Sierakowicach. Za przychylność bardzo dziękujemy.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km oraz 10km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 249 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 49 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechały się osoby z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy dużego i małego Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Bącka Huta, Bąkowo, Bielkówko, Bojano, Borkowo, Borowo, Bydgoszcz, Choczewo, Czaple, Domatówko, Giżycko, Główczyce, Gościcino, Kamela, Kamienica Królewksa, Koronowo, Koszalin, Kościerzyna, Kowale, Kwidzyn, Leśniewo, Lębork, Lniska, Łapalice, Łochowice, Miastko, Mirachowo, Morzewiec, Niestępowo, Olsztyn, Ostaszewo, Piaseczno, Pogórze, Pruszcz Gdański, Przyjaźń, Puck, Reda, Reszel, Rotmanka, Rumia, Sękowo, Skierniewice, Skórcz, Sopot, Stara Huta, Straszyn, Studzienice, Sulmin, Szczecin, Szczytno, Szklana, Szopa, Tczew, Toruń, Ustka, Warszawa, Wejherowo, Wicko, Wiślina.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.