Swarożyn - 23 marca 2019

Lista zgłoszeń

Piesza 10

Budowa trasy: Andrzej Potrykus

Nr Klub Imię i nazwisko Miasto Wpis.
601 Blink girls team Magdalena Melaniuk Gdańskjest
Joanna Makijonko Gdańskjest
602 3663 Krzysztof Grzela GDAŃSK brak
Aleksandra Grzela GDAŃSK brak
603 Fortnite'owi Łowcy Adam Nykiel Gdańskjest
Stanisław Nykiel Gdańskjest
Ewa Nykiel Gdańskjest
Krzysztof Nykiel Gdańskjest
604 Koty Iga Lewandowska Gdyniajest
Krzysztof Szpunar Gdyniajest
605 lumpiarze Anna Rogala Gdańskjest
Anita Jędrys Gdańskjest
606 ania anna meczykowska tczewbrak
607 Piksele Marta Czarnowska Gdańskjest
Marcin Wróbel Gdańskjest
Agata Woźniak Gdańskjest
Katarzyna Woźniak Sopotjest
Zbigniew Woźniak Gdańskjest
608 London fog is coming Krzysztof Klimaszewski Gdyniajest
Marcel Stangreciak Gdyniajest
609 Gdzie jest północ? Piotr Kowalski Gdańskjest
Beata Krawczyńska-Kowalska Gdańskjest
610 SOLISTKA BEATA ŚLIWIŃSKA GDAŃSKjest
611 Jagodowe Dywany Karol Diwan Baninojest
Anna Diwan Baninojest
Mateusz Diwan Baninojest
612 Mamy już swoje lata Tomasz Piotrowski Gdańskmało
Katarzyna Kwiatkowska Gdańskjest
613 zaplątani Sylwia Frycz Kowalejest
Ewa Broda Starogard Gdańskijest
Katarzyna Hryniuk Kolinczjest
Miłosz Hryniuk Kolinczjest
614 Kameleoni Małgorzata Brzeska Kamelajest
Beata Brzeska Kamelajest
Dariusz Bujak Ełganowojest
615 WOJCIECHOWSCY PRZEMYSŁAW wOJCIECHOWSKI Gdańskjest
Agnieszka Wojciechowska Gdańskjest
Julia Wojciechowska Gdańskjest
616 ŻeliwneKaloryfery Bartosz Maciejewski Gdańskjest
Paula Maciejewska Gdańskjest
Radosław Chmiel Ornetamało
617 Lucky Team SP 21 Maciej Kobylski Redajest
Aneta Górska_Kobylska Redajest
Lena Kobylska Redajest
618 Kaspi & tata Kacper Stangreciak Gdyniajest
Marek Stangreciak Gdyniajest
619 Czterej Pancerni Maciej Przedpelski Gdyniajest
621 Hamer Dariusz Karkut Miastkojest
Monika Karkut Miastkojest
622 Wojtasy Piotr Wysokiński Gdyniajest
Wojciech Wysokiński Gdyniajest
623 Nie tędy droga Agata Wojewódka Gdyniajest
Agata Sierocin Gdyniajest
624 Saporta Satana Katarzyna Tissler Pruszcz Gdański jest
Adrian Tissler Pruszcz Gdański jest
Anna Witkowska Toruń jest
625 Baby Marynarza Martyna Sas Gdyniajest
Zuzanna Złotucha Sępólno Krajeńskiejest
Joanna Złotucha Sępólno Krajeńskiejest
626 Iskra Andrzej Warchoł Świeciejest
Małgorzata Jurczyńska Wejherowojest
627 NUBES Team Agnieszka Zalewska-Jakubowska Sopotjest
Michał Jakubowski Sopotjest
628 JOGINKI Ewa Wojtek Tczewmało
Dagmara Wojtecka Tczewmało
629 Kapsel Skład Monika Bernaszuk Pruszcz Gdańskijest
Alicja Pułkowska Pruszcz Gdańskijest
Marta Kulik-Kamińska Pruszcz Gdańskijest
630 Lisski2 Magdalena Liss Gdańskjest
Łukasz Liss Gdańskjest
631 DrumBun Stanisław Rzyski Gdyniajest
Hanna Rzyska Gdyniajest
Łucja Rzyska Gdyniajest
Janka Rzyska Gdyniajest
632 Żwirek i Muchomorek Paweł Gojke Sławutowojest
Weronika Gojke Sławutowo jest
633 Szuwarki Adam Rydzyński Przywidzjest
Oliwia Rydzyńska Przywidzjest
Zofia Rydzyńska Przywidzjest
634 wmarcuurodzeni Kamil Bara Gdyniajest
Dominika Bara Gdyniajest
635 Traktor Team Piotr Głowala Kwidzynjest
Magda Zielińska Kwidzynjest
636 Krzysztof Ziemianowicz Gdyniajest
Nina Ziemianowicz Gdyniajest
637 Ewoki Łukasz Radomyski Gdańskjest
Jaś Radomyski Gdańskjest
638 PINDKI Izabela Walczak Gdyniajest
Dominik Mazella Gdańskjest
639 fizjokoscierzyna.pl Piotr Budnarowski Kościerzynajest
Ula Budnarowska Kościerzynajest
Miłosz Igel Nowy Podleśjest
640 :) Ewa Białek Rumiajest
Mateusz Białek Rumiajest
Anna Richert Redajest
641 Manieki Zuza Weihsbrodt Starogard Gdański jest
Dariusz Weihsbrodt Starogard Gdański jest
643 ZdezorientRehabilit Ireneusz Wruka Swarożynjest
Piotr Wójtewicz Gdańskjest
644 Szymon Miotk Sopotjest
Horacy Miotk Sopotjest
645 Em Ej Kej hej! Agnieszka Miszewska Gdańskbrak
Karolina Kaczorowska Gdyniabrak
Michał Jedynak Gdyniabrak
Beata Bajorowicz Gdańskbrak
646 Drużyna Wolf Michał Wollschlaeger Rotmankajest
Aneta Wollschlaeger Rotmankajest
Marcin Wollschlaeger Gdańskjest
Ewelina Wollschlaeger Gdańskjest
647 Damyrade Hanna Lizakowska Tczewbrak
Wioleta Janca Starogard Gdanskibrak
650 Damian Raczkowski Gdańskbrak
651 SMS Michał Ruciński Wejherowobrak
Staś Ruciński Wejherowobrak
Wujek Sławek Gdyniabrak
652 Free Spirit WIOLETA LASKOWSKA TCZEWjest
ROBERT LEGATZKI TCZEWjest
653 LubiePlacki Michał Szcześniak Gdańskjest
Przemysław Senetra Gdańskjest
655 Aktywni Kociewiacy Tomasz Majkowski Skórczbrak
656 Muka Muka Jakub Walczak Gdyniabrak
Piotr Walczak Gdyniabrak
Mateusz Curzydło Gdyniabrak

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Piesza 20

Budowa trasy: Andrzej Potrykus

Nr Klub Imię i nazwisko Miasto Wpis.
101 Drzeżdżony Marta Drzeżdżon Elblągjest
102 Napieracze z Tarnowa Wojciech Wąsikiewicz Tarnowo Podgórnejest
103 mamuty Hanna Melzer Rumiajest
Arkadiusz Melzer Rumiajest
Szymon Melzer Rumiajest
104 ZALESIE Robert Zalewski Gdańskjest
Anna Zalewska Gdańskjest
Marek Zalewski Gdańskjest
105 Nie ma mocnych Karol Kowalczyk Gdańskjest
106 Leśne Stwory Anna Górecka Gdańskjest
Adrian Ciesielski Gdańskjest
Michał Misiak Gdańskjest
Sławina Klimowicz Chmielnojest
Aleksandra Tomaszewska Gdańskjest
107 PKO Harpagan Gdańsk Arkadiusz Dargacz Niestępowojest
108 Pandorini Iwona Mruk Gdanskjest
Magda Płotka Gdanskjest
109 ŻÓłW Piotr Sternicki Skórczjest
110 zygzak Anna Kamińska Starogard Gdańskijest
Marta Adamska Starogard Gdańskijest
Jarosław Kamiński Starogard gdańskijest
111 Musztarderki Iwona Rudzińska Gdanskjest
Beata Deryło Gdańskjest
Edyta Leik Wejherowojest
112 SZWEJE Dariusz Banachewicz Lęborkjest
Grzegorz Banachewicz Lęborkjest
Marek Wenta Lęborkjest
Karolina Wenta Gdyniajest
Mateusz Wenta Gdyniajest
113 Special Team Paweł Kozłowski Tczewjest
Maciej Kępny tczewjest
Tomasz Zalewski Kamionkajest
Damian Frymarski Tczewjest
Maciej Wiórkiewicz Kwidzynjest
114 Łosie w kosmosie Dominika Rączkowska Gdyniajest
Katarzyna Huńko Gdyniajest
116 Miśki Marek Kacprzak Pruszcz Gdańskijest
Angelika Kacprzak Pruszcz Gdańskijest
117 wiórki Dominik Czekalski Gdańskjest
Beata Czekalska Gdańskjest
Agnieszka Czekalska Gdańskjest
Marcin Gajewski Gdańskjest
118 Od zmierzchu do świt Andrzej Perkowski Gdańskjest
Anna Perkowska Gdańskjest
Jacek Perkowski Gdańskjest
119 Słomiane Bambusy Bartosz Lepka Słupskjest
120 Księgowa na gigancie Justyna Dolna Wejherowojest
121 Dziubki Marek Kuciński GDAŃSKjest
Ada Wolny Gdańskjest
122 dzikie bobery Dominika Kalinowska Sopotjest
Andrzej Kalinowski Gdyniajest
123 Banda Tomasza :) Mirosława Kreft Gdyniajest
Monika Machola Gdyniajest
Krzysztof Trętowski Gdańskjest
Nikodem Trętowski Gdańskjest
124 Purtki Krzysztof Kwidziński Gdyniajest
125 Damian Łangowski Lubańjest
126 Robale Robert Nejman Miastkojest
Monika Nejman Miastkojest
127 Jak pijane zające Grzegorz Krzyżankowski Gdyniajest
Robert Zejdler Pruszcz Gdańskijest
128 Srebrna orda Krzysztof Hinc Gdańskjest
Michał Obuchowski Gdańskjest
129 Wanoga Mirosław Kostka Gdańskjest
Marta Kostka Gdańskjest
Franciszek Kostka Gdańskjest
130 Weteran Marek Larczyński Gdańskjest
131 właściwie po co Arkadiusz Szuryn Gdyniabrak
132 Ekoton Edward Zolnowski Grudziądzjest
133 Szli po wsi Andrzej Grybos Gdanskjest
Polinik Betliński Gdanskjest
134 Leszcze Paweł Kąkol Sopotbrak
Linda Lisiewicz Sopotbrak
135 NMMG Dominika Mońko Gdyniajest
Tatiana Paszkiewicz Gdańskmało
Jarosław Paluch Pogórzebrak
Paweł Zmitrowicz Gdańskbrak
Przemysław Strzelecki Gdyniajest
136 Dawid Adrych Gdańskbrak
137 Cherek DInO Team Robert Cherek Gdańskjest
Norbert Cherek Gdańskjest
138 Rafał Czyż Gdańskjest
139 Magdalena Ratkowska Gdańsk jest
140 Anna Witkowska Toruńbrak
141 bosi taboryci Piotr Samól Gdańskjest
Paweł Kosobudzki Sopotjest
Zbigniew Kulma Gdańskjest
143 Inżyniery Paweł Wojciulewicz Giżyckojest
Karol Masłowski Giżyckojest
Paweł Turek Gdańskbrak
Anton Prybyshchuk Gdańskjest
144 Walczaki Jędrzej Walczak Gdanskjest
Tomasz Walczak Gdanskjest
145 Małe MI Wioletta Lemieszko Gdańskjest
Marta Ściborska Gdańskjest
Grażyna Król Gdańskjest
149 Endor Tomasz Wieczorek Jankowo Gdańskiejest
Michał Mocarski Gdańskjest
Mateusz Dzióbek Gdańskjest
150 Barcelona Marcin Endraszka Sopotjest
Magdalena Torba Gdanskjest
Adrian Denkiewicz Gdańskjest
Justyna Denkiewicz Gdańskjest
152 Krzysiek Szymański Gdyniajest
153 Sopocki Autonomik Piotr Woldrich Gdańskjest
154 Gbur i królewna Karolina Węgierek Ostaszewo jest
Krzysztof Kaczmarczyk-Mróz Gdańsk jest
155 CHWAST Wojciech Gołębiowski Giżyckojest
Tobiasz Tur Gdańskjest
Joanna Jankowska Dragaczjest
Sylwia Stefanowska Giżyckojest
156 Kuba Białogrodzki Gdyniajest
157 Janusz Gurzyński Pruszcz Gdańskijest
158 suche trio Mariusz Sychulec Kościerzynajest
Ewa Sychulec Kościerzynajest
Michał Sychulec Kościerzynajest
159 Toruńskie Pierniki Sebastian Domachowski Złotoriajest
Ewa Domachowska Złotoriajest
Laura Domachowska Złotoriajest
160 Dzikie Węże Jacek Czarnowski Gdanskjest
wojciech Pałasz Gdańskjest
161 KWO BSB Tomek Góralczyk Barczewojest
Kamila Guzikowska Olsztynjest
162 KawalerWieczornąPorą Daniel Łazarek Sopotjest
164 Spin Małgorzata Zduńczyk Gdańskjest
165 Kordusiki Ewa Kordus Ustkajest
Wojciech Kordus Ustkajest
166 Susły I Marta Armińska gdańskjest
Wojciech Armiński Gdańskjest
167 Para Buch Aleksandra Szumska Gdańskjest
Ziemowit Klimek Gdańskjest
168 Łowcy cienia Marcin Brzeziński Gdańskjest
Dominik Brzeziński Gdańskjest
169 Orzechówka Dominik Dobosz Gdyniajest
Olga Ponieważ Gdyniajest
170 NieMaŻeNieMogę Anna Stefaniak Bojanojest
Maciej Stefaniak Bojanojest
Justyna Stefaniak Bojanojest
Robert Stefaniak Bojano jest
Jacek Stefaniak Bojano jest
171 Wiosenne Dzbany Paweł Żak Gdańskjest
Michał Telepski Pruszcz Gdańskijest
Władysław Woliński Sopotjest
173 M&A Maria Opiela Gdyniajest
Anna Bartkowska Gdyniajest
174 Kohorta K Wielgusa Tomasz Florek Gdyniajest
Jacek Błajet Sopotjest
175 Ziemia jest płaska Maciej Kwaśniewski Gdańskjest
Piotr Jaworski Gdańskjest
Jarosław Gawlik Gdańskjest
176 wks Tomasz Owczarski Chojnicemało
177 PTTK Iława Jerzy Łukaszewicz Fijewo mało
Krzysztof Truszczyński Iławamało
Elżbieta Mędrzycka Iławamało
178 Pomorskie Wyprawy 4x Agnieszka Myszk Gdynia brak
181 Tomasz Drywa Gdańskjest
182 Numer jeden Aleksandra Sawicka Gdańskjest
183 Ja Trenuję Anna Brodacka Gdyniajest
Ziemowit Bernatowicz Gdyniajest
184 Idę do lasu Maria Czerlonek Gdyniabrak

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Piesza 30

Budowa trasy: Andrzej Potrykus & Marcin Sontowski

Nr Klub Imię i nazwisko Miasto Wpis.
301 LISOWYK Piotr Światkowski Elblągbrak
302 Tęczowe Jednorożce Andrzej Lisowski Gdańskjest
Jarosław Jaworski Lniskajest
304 Relaks Karol Gostomczyk Studzienicebrak
305 STOPA Sławomir Ćwirko Słupskjest
306 Dokąd tupta jeż? Mariusz Jezewski Gdyniajest
307 Hub hub Piotr Zajączkowski Warszawajest
308 10 Years Challenge Oktawiusz Dembek Sulminjest
Piotr Grygo Gdańskjest
Jan Musiał Gdańskjest
309 WAMP Piotr Warmbier Bielkówkojest
310 Napieracze Piotr Glonek Gdyniajest
Natalia Glonek Gdyniajest
311 Szybkie śledzie Kamila Pigońska Gdańskjest
Sandra Borysionek Zakrzewska Osadajest
Albert Zwoliński Tolkmickojest
Patryk Fijas Gdyniajest
312 EKO GRYF/9 BKPanc Krzysztof Banach Elblągjest
Janina Banach Elblągjest
313 Leszek Kieler Leszek Kieler Gdańskmało
314 Niezorientowani Piotr Kotulski Gdyniajest
Paweł Glonek Gdyniajest
315 Szwagry Paweł Pszczoliński Gdańskjest
Andrzej Mosiewicz Gdańskjest
316 Leśny Dziad Marek Wrona Pruszcz Gdańskijest
317 20 sekund Anna Barnik Gdańskjest
Robert Pyssa Gdańskjest
318 Michał Witkowski Toruńjest
319 STOPA Sebastian Zabielski Słupskjest
320 POPEKteam Marcin Popek Borkowojest
321 Michał Seweryn Gdańskjest
322 CośByćMusiZaZakrętem Radosław Wlazłowski Gdanskjest
Daniel Talaśka Pruszcz Gdanskijest
323 Szlachta Team Agnieszka Pozorska Szlachtajest
Grzegorz Kotlęga Czerskmało
324 CBŚ Brunon Retzlaff Gdyniajest
325 boryteam Marcin Owczarski Chojnicejest
326 Unicorny Kamil Kukowski Gdańskjest
Agata Filipiuk Sopotjest
Andrzej Szmukała Gdańskjest
Martyna Sokołowska Gdańskjest
327 SKPT Gdańsk Paweł Ćwidak Gdańskjest
328 Jaśki Wędrowniczki Agata Hejden Kartuzymało
Szymon Hejden Kartuzymało
Patrycja Mudlaff Kościerzynamało
Nikodem Paszki Kartuzymało
329 Maciej Ostrowski Pruszcz Gdańskimało
330 36GDW Adrian Baranski Gdyniabrak
Tymoteusz Gosz Gdyniabrak
Tymoteusz Treppa Gdyniabrak
Maurycy JArmuła Gdyniabrak
Tomasz Konkel Gdyniabrak
331 Nie ma zmiłuj Marcin Ołdakowski Gdańskjest
333 Typki Monika Typańska Elblągbrak
Roman Typański Elblągbrak
334 Kopi Piotr Kopacz Gdyniabrak

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Piesza 50

Budowa trasy: Marcin Sontowski

Nr Klub Imię i nazwisko Miasto Wpis.
501 LPP TEAM Michał Grochowski Gdańskjest
502 Wojciech Piwakowski Gdańskjest
503 Tułacze Andrzej Krzemiński Koszalinjest
Robert Piechocki Koszalinjest
504 Dzika Świnia Robert Kujawski siemirowicejest
Michał Niemczyk Leborkjest
Piotr Okrój Maszewo Lęborskiejest
505 Jan z Kolna Team Marek Malinowski Malborkjest
Rafał Sawaniewski Malborkjest
506 PwC FCU Run Team Maciej Piotrowicz Gdańskjest
507 Witold Ciesielski Gdanskjest
508 UBpB Team Wojtek Sakowicz Gdańskjest
509 Stefan Stankiewicz Pasiekajest
510 Jacek Balana Stare Babicejest
511 Wojciech Holdakowski Warsawjest
513 GR3 Marek Zięba Gdańskzwl.
514 PKO Harpagan Paweł Borowiec Gdańskjest
Krzysztof Borowiec Gdańskjest
515 Krystyna Bargieł Warszawajest

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com

Rowerowa 50

Budowa trasy: Marcin Sontowski

Nr Klub Imię i nazwisko Miasto Wpis.
801 GR3miasto Marek Sadowski Czaplejest
Tomasz Procek Chodzieżjest
802 TomCat Tomasz Waleńczak Gdyniajest
Adam Kot Gdańskjest
803 ParaCarpatia Marcin Szyszlak Gdańskjest
804 Trans Krzysztof Luks Gdańskjest
Waldemar Dargacz Niestępowojest
805 Ewapotranspiracja Anna Nosarzewska Gdańskjest
Agata Mikołajczyk Gdańskjest
806 flypics.pl Krzysztof Deptuła Gdańskjest
Daniel Block Borowojest
807 Co? Marek Klimowicz Gdańskjest
Przemysław Kwiecień Rotmankajest
809 Homokomando Kamil Kowalewski Trąbki Wielkiejest
Maciej Kotwa Trąbki Wielkiejest
Żaneta Bębenek Sztumjest
810 NDF TEAM CZŁUCHÓW Mateusz Leciejewski Człuchówjest
811 anpi Andrzej Piwakowski Gdańskjest
812 Rafał Lipczyński Sopot brak
813 BIKE NOW BEER LATER Wojciech Bróż Gdańskjest
Michał Kulwikowski Gdańskjest
Łukasz Ballerstadt Gdańskjest
Waldemar Polewko Gdańskjest
814 Sąsiedzi Grzegorz Szawkało Gdańskjest
Sławomir Wejher Gdańskjest
816 Grzegorz Cieśliński Kaliskabrak
817 Lepszy Gdańsk Tomasz Larczyński Gdańskjest
818 Marek Redlarski Łągjest
819 Marek Kwiatkowski Gdańskjest
820 Alicja Marcinkiewicz Gdańskjest
Mariusz Młyński Gdańskjest
821 Marcin Różak Marcin Różak Gdańskjest
822 MCkwadrat Andrzej Buchajewicz Rotmankajest
823 Jacek Dąbrowski Gdańskjest
824 Wykrojniki TSA Jacek Polasz Redajest
825 Morenka Team Mariusz Łosiewicz Bojanojest
827 BankBPH CyclistsTeam Joanna Torunczak Gdanskjest
Milena Poznachowska Gdańskjest
828 Światowid Małe Gacno Adrian Nikonowicz Małe Gacnojest
830 WISŁA 1200 Leszek Pachulski Sopotmało

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com