Przywidz - 5-6 października 2019

Lista wszechczasów

W dziale DO POBRANIA zamieściliśmy zaktualizowaną listę wszechczasów, czyli opracowanie startów wszystkich uczestników na kolejnych edycjach Tułaczy. Prosimy o zgłaszanie uwag i zauważonych błędów, zwłaszcza panie zmieniające nazwiska :-)

UWAGA!!! Nasz ranking ma na celu promowanie najbardziej aktywnych, wytrwałych ale przede wszystkich zmagających się z długimi dystansami uczestników, dlatego trasy TKP, TP10 i TP15 nie są brane do klasyfikacji Wytrwałego Tułacza (kolumna Ile Tułaczy).

Każdy kto weźmie udział w Tułaczu przynajmniej 10 razy otrzyma w podziękowaniu specjalną nagrodę oraz tytuł WYTRWAŁEGO TUŁACZA. Dotychczas przyznaliśmy 123 takie tytuły.

W rankingu sklasyfikowane zostały 4672 osoby, choć nie są to wszyscy uczestnicy Tułaczy. Wielu z Was brało udział znacznie więcej niż raz, co daje kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Najbardziej wytrwałym Tułaczem jak na razie pozostaje Tomasz Florek z Gdyni (30 startów), który opuścił dotychczas tylko trzy edycje Tułacza (w tym 1 zwolnienie lekarskie z JT2018 ;-)). Za nim klasyfikują się Wojciech Piwakowski, Maciej Kwaśniewski i Karol Kowalczyk (wszyscy z Gdańska) z wynikiem 24 startów na trasach długich. Bardzo Wam dziękujemy, że jesteście wciąż z nami i że wciąż dochodzą nowe osoby. Życzymy przyjemnej lektury i udanej zabawy śledząc aktualny ranking. 

Krótka legenda do zamieszczonej Listy Wszechczasów:
WT - Wiosenny Tułacz
LT - Wakacyjny Tułacz
JT - Jesienny Tułacz
tp-XX Trasa Piesza XX km
tr-XX Trasa Rowerowa XX km
tpk-5 Trasa Pierwszy Krok (poza klasyfikacją ilości Tułaczy)
nb-YYYY zgłoszony na trasą YYYY, ale nieobecny na starcie