Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wakacyjny Tułacz 2015

Rajd odbył się w dniu 20 czerwca 2015 r. na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Start, meta i baza rajdu były w Szkole Podstawowej nr 81 im. prof. Michała Siedleckiego, ul. Siedleckiego 14, Gdańsk - Osowa.

Uczetnicy mieli do wyboru sześć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30 km, 25km, 15 km i tzw. Trasę Pierwszy Krok (TPK). Wszystkie trasy cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Start na trasach pieszej 50km i 30km oraz rowerowej odbywał się w zespołach jedno-, dwu- i trzyosobowych, zaś na trasie pieszej 25km, 15 km i TPK do pięciu zawodników.

Łącznie wystartowały 272 osoby. Głównie byli to mieszkańcy dużego i małego Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino, Bielkówko, Bobrowniki, Bojano, Borowo, Bydgoszcz, Chorzów, Chwaszczyno, Czaple, Działdowo, Giżycko, Główczyce, Gościcino, Kartuzy, Kębłowo, Koleczkowo, Kosakowo, Kowale, Leśniewo, Lniska, Luzino, Olsztyn, Pogórze, Prabuty, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Rzeszów, Słupsk, Sokole Kuźnica, Stara Huta, Tczew, Tleń, Warszawa, Wejherowo, Żukowo. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 55 wcześniej zgłoszonych osób. 

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gdańskie Parkowe Biegi na Orientację ALMANAK.