Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wakacyjny 2020 - komunikaty

Wyniki końcowe LT2020

W zakładce "WYNIKI, MAPY PLAKATY" w dziale ARCHIWUM opublikowaliśmy końcowe wyniki Wakacyjnego Tułacza wszystkich tras.

Staraliśmy się uwzględnić wszystkie Wasze uwagi. Mamy nadzieję, że wypracowane kompromisy w pełni Was satysfakcjonują

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i zapraszamy na Jesiennego Tułacza w dniach 3-4 października 2020 a w międzyczasie możecie ćwiczyć formę na Grach Parkowych na Orientację.

Wyniki wstępne LT2020

W zakładce "DO POBRANIA" opublikowaliśmy wstępne wyniki oraz wzorcówki Wakacyjnego Tułacza wszystkich tras.

Termin składania ewentualnych protestów, uwag i zapytań mija w dniu 30 czerwca.

Dziękujemy wszystkim za Waszą obecność i już dziś zapraszamy na Jesiennego Tułacza w dniach 3-4 października 2020 a w międzyczasie możecie ćwiczyć formę na Grach Parkowych na Orientację.

LT2020 wyniki

Wakacyjny Tułacz 2020 zakończony. Tym samym sezon 2020 stacjonarnych InO w Pomorskim Kalendarzu Imprez na Orientację uważamy za odmrożony.

Dziękujemy za Wasz udział. Żałujemy, że tak wielu z Was nie dotarło na start ale i tak frekwencja była wyjątkowo wysoka.

Z uwagi na plenerowe warunki i rozmoczone kredki sprawdzanie kart chwilę nam zajmie. Wyniki opublikujemy do wtorku rano. Prosimy o cierpliwość i już dziś zapraszamy na Jesiennego Tułacza w terminie 3-4 października 2020

Listy startowe opublikowane

Opublikowaliśmy listy startowe z przydzielonymi minutami.

Z uwagi na bardzo trudną sytuację z miejscami postojowymi prosimy zwłaszcza uczestników trasy TR oraz TP50 o odstawianie swoich pojazdów (po przygotowaniu się do startu) poza miejsce bazy i dojazd powrotny na rowerach (TR) lub transportem łączonym z innymi kierowcami (w miarę możliwości będziemy dowozić kierowców trasy TP50).

Wakacyjny Tułacz po nowemu

Przerywamy Pandemię! Wysyłamy coronawirusa na wakacje! Wakacyjny Tułacz 2020 odbędzie się w zaplanowanym terminie i będzie to niezwykła edycja!

Po raz pierwszy w historii spotykamy się z Wami plenerowo. Sami się boimy jak to wypali, ale jesteśmy pełni nadziei i wiary w Waszą wyrozumiałość. Zaktualizowaliśmy regulamin. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi punktami, w szczególności z dodatkiem pod nazwą "Regulamin Pandemiczny" w górnej części menu.

Zapraszamy do Krępkowic nad piękne i czyste jezioro Brody. Szczegóły w zakładce DOJAZD.

Już tylko do 15 czerwca dokonując zgłoszenia i wpłaty możecie skorzystać z obniżonej opłaty startowej.

Nie zwlekaj - zapisz sie już dziś i roześlij informacje do swoich znajomych!

Przypominamy też, że do 13 czerwca czekamy na Wasze propozycje nadruku na koszulce Wakacyjnego Tułacza. Autor najciekawszej pracy otrzyma m.in. zwolnienie z opłaty startowej.

Baza LT 2020 i promocyjne wpisowe

Znamy już bazę Wakacyjnego Tułacza. Ponownie wychodzą naprzeciw uczestnikom z dalszych zakątków naszego województwa a także z Polski uciekamy trochę na zachód, by pokazać Wam miejsca gdzie jeszcze nie byliście. 20 czerwca zapraszamy do Cewic koło Lęborka. Baza otwarta będzie dla Was już od piątku 19 czerwca a w terenie czeka na Was 6 tras o różnej długości, w tym trasa rowerowa oraz ParkoweBnO, czyli wyjazdowa edycja Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację.

Tylko do 25 maja promocyjna, niższa opłata startowa. Każdy kto do tego czasu dokona zgłoszenia i wpłaty skorzysta z opłaty startowej w najniższej wysokości. Czasu  zostało niewiele zatem spieszcie się ze zgłoszeniami. Szczegóły w Regulaminie.

Tegoroczną edycję Wiosennego Tułacza wspierają Gmina Cewice i Powiat Lęborski. Gmina Cewice ma wiele ciekawych zakątków, zatem warto abyście przy okazji Tułacza pokusili się o ich zobaczenie. Szczegóły tutaj.

Przekażcie informacje swoim znajomym
niech też skorzystają z niższego wpisowego.
Do zobaczenia 20 czerwca w Cewicach!!!.