Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Dojazd

Bazą Wiosennego Tułacza 2015 będzie Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach, ul. Wybickiego 33, woj. pomorskie, gmina Kolbudy -> mapka poniżej.

Jak dojechać do bazy?

Niezmotoryzowani:

Komunikacją autobusową PKS/GRYF z Gdańska (linie 852, 854, 855, 856, 860) do przystanku Kolbudy Szkoła (150 metrów od szkoły) oraz linią 847 z Pruszcza Gdańskiego. Rozkład jazdy komunikacji publicznej tutaj.

Zmotoryzowani:

Jadąc Obwodnicą Trójmiejską należy wybrać zjazd na "Orunia, Kościerzyna" i dalej kierować się na Kościerzynę. Szkoła znajduje się od razu po prawej stronie wjeżdżając do Kolbud.

Jadącym z Gdańska Głównego należy kierować się przez Orunię ulicą Świętokrzyską lub ulicami Armii Krajowej, Jabłoniową (kierunek Szadółki) i Obwodnicą Trójmiejską do zjazdu na Kościerzynę.

Mapka dojazdu od strony Gdańska tutaj.


 

PARKINGI

Niedaleko szkoły będą rezerwowane miejsca parkingowe na autobusy (będą oznaczone taśmą). Uprzejmie prosimy o niezastawianie ich.

Na terenach należących do Szkoły wyznaczone zostaną miejsca parkingowe. Z uwagi na ograniczoną przestrzeń parkingową prosimy o stawianie samochodów jeden koło drugiego tak, aby zmieściło się ich jak najwięcej. Gdyby zabrakło miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły należy korzystać z miejsc do tego przeznaczonych w bliższej i dalszej okolicy.

Prosimy nie zostawiać swoich rumaków na prywatnych posesjach ani na drogach dojazdowych do nich, gdyż policja może okazać się mało wyrozumiała w takich przypadkach.