Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wiosenny Tułacz 2017

Rajd odbył się w dniu 8 kwietnia 2017 roku w Gdańsku Kiełpinie Górnym. Bazą imprezy była Szkoła Postawowa nr 84 w Gdańsku Kiełpinie Górnym, ul. Otomińska 72. Za przychylność dyrekcji i Rady Dzielnicy bardzo dziękujemy.

Uczetnicy mieli do wyboru sześć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 25km, 15km oraz 4km (Trasa Pierwszy Krok). Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 25km, 15km i TPK do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 520 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechały 74 wcześniej zgłoszone osoby. Na zawody zjechali uczestnicy z 56 miejscowości z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino, Baranów, Bojano, Borkowo, Borowo, Brodnica, Bydgoszcz, Ciechanów, Czaple, Dąbrówka, Elbląg, Fijewo, Iława, Juszkowo, Kaliska, Kartuzy, Kowale, Kwidzyn, Lębork, Lniska, Luzino, Malbork, Miłowo, Mirotki, Mrzezino, Niestępowo, Niestępowo, Nowy Staw, Olsztyn, Ostróda, Otomino, Pępowo, Piasek, Pogórze, Pruszcz Gdański, Reda, Rotmanka, Rumia, Sierakowice, Słupsk, Stara Huta, Starogard Gdański, Straszyn, Sulmin, Syców, Świnoujście, Tczew, Tolkmicko, Toruń, Warszawa, Wejherowo, Wicko, Więcbork..

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.