Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

LT 2013

Organizator:
almanak_logo2

Patronat honorowy:

 

Marszałek Woj. Pom.
Marszałek Woj. Pomorsk.
Mieczysław Struk

Starosta Kartuski
Starosta Kartuski
Janina Kwiecień

Prezydent MG

Sponsorzy:
Powiat KartuskiMiasto Gdańsk
Sklep turystyczny TUTTU.PL Pabline - armatura przemysłowa


Patroni Medialni:

Współpraca:
trojmiasto_logo_150dpi

Dojazd

Bazą Wakacyjnego Tułacza 2013 było Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice -> mapka poniżej

 

Jak dojechać do bazy?


Niezmotoryzowani:
P.A. Gryf z Gdańska do Kartuz - linie nr: 800, 801, 810
- P.A. z Kartuz do Sierakowic - linie nr: 4, 12, 14

Zmotoryzowani:

Wskazówki dojazdu od strony Trójmiasta: http://goo.gl/maps/Y0CQx

 

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego
ul. Spacerowa 14
83-340 Sierakowice
powiat kartuski

PARKINGI

Poniżej prezentujemy miejsca, gdzie można pozostawić swoje samochody. Bardzo prosimy o przestrzeganie ponizszcyh zasad gdyż lokalna policja nie będzie pobłażliwa :-).

 

Podstawowy parking znajduje się tuż przy szkole. Miejsca oznaczone na zielono są dostępne do parkowania. Na obszarach zaznaczonych kolorem czerwonym parkowanie nie jest dozwolone.

parking_szkola

 

Dodatkowe parkingi zaznaczone są na kolor zielony. Znajdują się one przy Centrum Medycznym (ul. Dworcowa) oraz za Komisariatem Policji (ul. Lęborska).

parking_przychodnia

źródło: www.skpt.gdansk.pl/manewry/2013/przebieg_imprezy.php

Wakacyjny Tułacz 2012

 

Rajd odbył się w dniach 15-17 czerwca 2012 r. na terenie Gminy Rumia. Start, meta i baza rajdu były w Szkołe Podstawowej nr 10 w Rumi, ul. Górnicza 19.

 

 

 

Wakacyjny Tułacz 2013

 

Rajd odbył się w dniu 22 czerwca 2013 r. na terenie Gminy Sierakowice, powiat kartuski. Start, meta i baza rajdu były w Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14.

 

 

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30 km scorelauf, 25km i tzw. Trasę Pierwszy Krok (TPK). Trasa TPK została zaproponowana uczestnikom po raz pierwszy i cieszyła się nadwyraz dużym zainteresowaniem. Pomyślana została dla wszystkich tych, którzy pragnęli zapoznać się z tematyką Imprez na Orientację. Niespodziewanie przyciągnęła dużo osób z małymi dziećmi, tym samym stając się trasą rodzinną. Cieszymy się bardzo z takiej postawy młodych rodziców i obiecujemy, że na kolejnych Wakacyjnych Tułaczach nie zabraknie ani trasy TPK ani nagród dla każdego młodego uczestnika.

 

Start na trasach pieszej 50km i 30km oraz rowerowej odbywał się w zespołach jedno-, dwu- i trzyosobowych, zaś na trasie pieszej 25km i TPK do pięciu zawodników.

 

Łącznie wystartowało ponad 400 osób z takich miejscowiści jak Banino, Bartoszyce, Białystok, Bolszewo, Borowo, Bydgoszcz, Bytów, Cedry Małe, Choroszcz, Chwaszczyno, Ciechanów, Czaplinek, Człuchów, Domatówko, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Główczyce, Gniewino, Gołębiewko, Gołubie, Gościcino, Grajewo, Grójec, Grudziądz, Juszkowo, Kamienica Królewska, Kartuzy, Koleczkowo, Kołobrzeg, Konin, Koronowo, Kostkowo, Koszalin, Kościerzyna, Kowale, Lębork, Lipnica, Lubań, Lublewo, Masłowiczki, Miastko, Niestępowo, Nowy Barkoczyn, Olsztyn, Pępowo, Pozezdrze, Poznań, Pruszcz Gdański, Przemyśl, Reda, Reskowo, Rewa, Rotmanka, Rumia, Sierakowice, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Studzienice, Tczew, Toruń, Tuchom, Tuchomie, Ustka, Warszawa, Wejherowo, Wicko, Wipsowo, Zbychowo, Zielonka, Żukowo.

 

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gdańskie Parkowe Biegi na Orientację ALMANAK.