Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny Tułacz 2017

Rajd odbył się w nocy z 7 na 8 października 2017 roku w Egiertowie. Dzięki uprzejmości pani dyrektor Iliady Kwaszyńskiej oraz Gminy Somonino gościliśmy w Szkole Postawowej w Egiertowie. Za przychylność bardzo dziękujemy.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 25km oraz 15km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 25km i 15km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 240 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 40 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechały się osoby z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy dużego i małego Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Baranów, Borowo, Chojnice, Chwaszczyno, Czaple, Egiertowo, Elbląg, Giżycko, Goreczyno, Gowidlino, Jamno, Kaliska, Kamienica Królewska, Kartuzy, Kiełpino, Kłodawa, Kościerzyna, Kowale, Lniska, Lubichowo, Mirachowo, Mrzezino, Niestępowo, Pruszcz Gdański, Przywidz, Reda, Rotmanka, Rumia, Sanok, Słupsk, Sokole Kuźnica, Somonino, Starogard Gdański, Sulmin, Swarożyn, Tczew, Tokary, Wejherowo, Wrocław. Byli również uczestnicy z Berlina co uczyniło imprezę międzynarodową

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.