Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wakacyjny Tułacz 2018

Rajd odbył się w dniu 16 czerwca 2018 roku na terenie powiatu wejherowskiego. Bazą imprezy była Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie. Za użyczenie obiektu serdecznie dziękujemy pani dyrektor mgr Marii Maciejewskiej.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km oraz 10km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 252 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 46 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechali uczestnicy z 39 miejscowości z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Borkowo, Borowo, Domatówko, Drzycim, Elbląg, Gowino, Grudziądz, Kartuzy, Kościerzyna, Kowale, Leśniewo, Lębork, Lubuczewo, Malbork, Miastko, Niestępowo, Olsztyn, Ostaszewo, Pasieka, Pogórze, Pręgowo, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Reda, Rotmanka, Rumia, Sierakowice, Skórcz, Słupsk, Starogard Gd., Szczecin, Tczew, Toruń, Warszawa, Wejherowo, Wyszków

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.