Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny Tułacz 2016

Rajd odbył się w nocy z 1-2 października 2016 roku w Szemudzie. Dzięki uprzejmości dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie Tomasza Steina gościliśmy w Hali widowiskowo sportowa w Szemudzie. Za przychylność bardzo dziękujemy.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 25km oraz 15km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 25km i 15km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 220 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 18 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechali uczestnicy z 45 miejscowości z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino, Bielkówko, Borowo, Bydgoszcz, Chwaszczyno, Egiertowo, Elbląg, Giżycko, Gniewino, Gowidlino, Jamno, Kaliska, Kartuzy, Kętrzyn, Kowale, Kwidzyn, Lębork, Lniska, Luzino, Niestępowo, Olsztyn, Ostrowo, Ostrzyce, Otomino, Pelplin, Pępowo, Poznań, Pruszcz Gdański, Reda, Sierakowice, Słupsk, Stara Huta, Starogard Gdański, Straszyn, Studzienice, Sulmin, Tczew, Toruń, Tuchom, Warszawa, Żukowo.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.