Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny Tułacz 2019

Rajd odbył się w nocy z 5 na 6 października 2019 roku w Przywidzu. Dzięki uprzejmości dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Annie Zulewskiej gościliśmy w Hali Widowiskowo – Sportowa „Arena Przywidz”. Za przychylność bardzo dziękujemy.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km oraz 10km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 245 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 47 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechali się uczestnicy z północnej i centralnej Polski. Głównie byli to mieszkańcy dużego i małego Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak: Banino, Bąkowo, Bielkówko, Borkowo, Borowo, Buszkowy, Chojnice, Czaple, Czersk, Domatówko, Elbląg, Fijewo, Garwolin, Giżycko, Iława, Juszkowo, Kamela, Kartuzy, Kościerzyna, Kowale, Leśniewo, Lniska, Lubań, Lubawa, Lubiszewo Tczewskie, Malbork, Niestępowo, Pępowo, Piekło Górne, Pomieczyno, Prabuty, Pruszcz Gdański, Rokitnica, Rotmanka, Skórcz, Słupsk, Stara Huta, Straszyn, Sulmin, Sztum, Tczew, Trąbki Wielkie, Warszawa, Wągrowiec.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.