Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wakacyjny Tułacz 2020

Rajd odbył się w dniu 20 czerwca 2020 roku na terenie powiatu lęborskiego. Baza imprezy, z uwagi na stan epidemiczny COVID-19, była plenerowa, zlokalizowana na kąpielisku Krępkowice przy wschodnim brzegu jeziora Brody.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km oraz 10km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 207 uczestników. Z różnych przyczyn (głownie z powodu zmiany terminu oraz z powodu COVID-19) na Rajd nie dojechały 154 wcześniej zgłoszone osoby. Na zawody zjechali uczestnicy z 50 miejscowości z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta (Gdańsk 67 osób, Gdynia 39, Sopot 3). Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Bartąg, Bolków, Borkowo, Bratian, Bukowno, Cewice, Chmielno, Człuchów, Dębogórze, Elbląg, Fijewo, Główczyce, Głuchołazy, Gnieżdżewo, Juszkowo, Kościerzyna, Koszalin, Kościerzyna, Kozin, Kraków, Lębork, Luzino, Malbork, Mława, Niestępowo, Piaskowo, Piechowice, Podgórzyn , Pogórze, Pomieczyno, Pruszcz Gdański, Przechlewo, Przywidz, Reda, Rumia, Słupsk, Stare Babice, Starogard Gdański, Studzienice, Szczecin, Sztum, Tarnowo Podgórne, Trąbki Wielkie, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Wicko.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gry Parkowe na Orientację na Orientację ALMANAK.