Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny Tułacz 2020

Rajd odbył się w nocy z 3 na 4 października 2020 roku w Kolbudach. Dzięki uprzejmości pana wójka Andrzeja Chruścickiego gościliśmy w budynku przy Stadionie Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Kolbudach, przy ul. Polnej 55. Za przychylność i gościnę składamy gorące podziękowania.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km oraz 10km. Start na trasie rowerowej odbywał się w zespołach dwu- lub trzyosobowych, na trasach pieszych 50km i 30km w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, a na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 243 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 50 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechali się uczestnicy z północnej i centralnej Polski. Głównie byli to mieszkańcy dużego i małego Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak: Banino, Barniewice, Bielkówko, Bojano, Bratian, Czaple, Dębogórze, Domatówko, Elbląg, Fijewo, Garwolin, Górki, Grzybowo, Iława, Inowrocław, Jankowo Gdańskie, Kłodawa, Kościerzyna, Kowale, Kwidzyn, Leśniewo, Linia, Lniska, Lniska, Łabiszyn, Mosty, Niestępowo, Nowa Wieś Wielka, Olsztyn, Ostrzyce, Otomin, Pępowo, Pogórze, Pruszcz Gdański, Przywidz, Rotmanka, Sierakowice, Skórcz, Słupsk, Starogard Gdański, Sulmin, Ustka, Warszawa, Wiele, Żukowo,

 Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.