Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wiosenny Tułacz 2019

Rajd odbył się w dniu 23 maca 2019 roku na terenie powiatu tczewskiego. Bazą imprezy był Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie (gmina Tczew). Za użyczenie obiektu i gościnę składamy gorące podziękowania panu dyrektorowi Wojciechowi Czerwińskiemu.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km i 10km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 368 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 51 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechali uczestnicy z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto zawodnicy reprezentowali powiat tczewski oraz szereg miejscowości i miast z terenu całej Polski: Banino, Baranów, Bojano, Borkowo, Borowo, Brodnica, Bydgoszcz, Ciechanów, Czaple, Dąbrówka, Elbląg, Fijewo, Iława, Juszkowo, Kaliska, Kartuzy, Kowale, Kwidzyn, Lębork, Lniska, Luzino, Malbork, Miłowo, Mirotki, Mrzezino, Niestępowo, Nowy Staw, Olsztyn, Ostróda, Otomino, Pępowo, Piasek, Pogórze, Pruszcz Gdański, Reda, Rotmanka, Rumia, Sierakowice, Słupsk, Sopot, Stara Huta, Starogard Gdański, Straszyn, Sulmin, Swarożyn, Syców, Świnoujście, Tczew, Tolkmicko, Toruń, Warszawa, Wejherowo, Wicko, Więcbork.

Gościliśmy również jedną osobę z Niemiec co nadało imprezie rangę ogólnopolską.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.