Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny Tułacz 2015

Rajd odbył się w nocy z 3-4 października 2015 roku na terenie powiatu kartuskiego. Bazą imprezy była Szkoła Podstawowa w Egiertowie. Za użyczenie obektu serdecznie dziękujemy pani dyrektor Iliadzie Kwaszyńskiej.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 25km oraz 15km. Start na trasach pieszej 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 25km i 15ko do pięciu zawodników, a na trasie rowerowej w zespołach dwu- lub trzyosobowych.

W Rajdzie udział wzięło 369 uczestników, w tym 157 z Gdańska i 96 z Gdyni. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechały 44 wcześniej zgłoszone osoby. Na zawody zjechały osoby z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino; Bojano; Bolszewo; Bydgoszcz; Cewków; Chojnice; Chwaszczyno; Czaple; Dąbrówka; Donatowko; Egiertowo; Elbląg; Giżycko; Gościcino; Gowidlino; Grudziądz; Hopowo; Kolbudy; Koleczkowo; Koronowo; Kostkowo; Kościerzyna; Kowale; Kraków; Kwidzyn; Lębork; Lniska; Lubichowo; Lublewo Gdańskie; Łęgowo; Mława; Pogórze; Potuły; Pruszcz Gdański; Pszczółki; Radom; Reda; Rotmanka; Rumia; Rzeszów; Słupsk; Somonino; Starogard Gdański; Straszyn; Sulmin; Szubin; Tczew; Toruń; Tuchomie; Ustka; Wałdowo Szlacheckie; Warszawa; Wejherowo; Wicko; Żelistrzewo.

Gościliśmy też Hiszpanów z Las Palmas, zatem można powiedzieć, że impreza miała międzynarodową obsadę.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gdańskie Parkowe Biegi na Orientację ALMANAK.

W Rajdzie udział wzięło 369 uczestników, w tym 157 z Gdańska i 96 z Gdyni. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechały 44 wcześniej zgłoszone osoby. Na zawody zjechały osoby z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino; Bojano; Bolszewo; Bydgoszcz; Cewków; Chojnice; Chwaszczyno; Czaple; Dąbrówka; Donatowko; Egiertowo; Elbląg; Giżycko; Gościcino; Gowidlino; Grudziądz; Hopowo; Kolbudy; Koleczkowo; Koronowo; Kostkowo; Kościerzyna; Kowale; Kraków; Kwidzyn; Lębork; Lniska; Lubichowo; Lublewo Gdańskie; Łęgowo; Mława; Pogórze; Potuły; Pruszcz Gdański; Pszczółki; Radom; Reda; Rotmanka; Rumia; Rzeszów; Słupsk; Somonino; Starogard Gdański; Straszyn; Sulmin; Szubin; Tczew; Toruń; Tuchomie; Ustka; Wałdowo Szlacheckie; Warszawa; Wejherowo; Wicko; Żelistrzewo. Gościliśmy też Hiszpanów z Las Palmas, zatem można powiedzieć, że impreza miała międzynarodową obsadę.