Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

JT 2018

Jesienny Tułacz 2018

Rajd odbył się w nocy z 29 na 30 września 2018 roku w Sierakowicach. Dzięki uprzejmości dyrektora Krzysztofa Andryskowskiego oraz Gminy Sierakowice gościliśmy w Szkole Postawowej nr 2 w Sierakowicach. Za przychylność bardzo dziękujemy.

Uczetnicy mieli do wyboru pięć tras: rowerową o długości ok. 50 km oraz piesze o długości 50km, 30km, 20km oraz 10km. Start na trasie rowerowej oraz pieszych 50km i 30km odbywał się w zespołach jedno-, dwu- lub trzyosobowych, na trasach 20km i 10km do pięciu zawodników.

W Rajdzie udział wzięło 249 uczestników. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechało 49 wcześniej zgłoszonych osób. Na zawody zjechały się osoby z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy dużego i małego Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Bącka Huta, Bąkowo, Bielkówko, Bojano, Borkowo, Borowo, Bydgoszcz, Choczewo, Czaple, Domatówko, Giżycko, Główczyce, Gościcino, Kamela, Kamienica Królewksa, Koronowo, Koszalin, Kościerzyna, Kowale, Kwidzyn, Leśniewo, Lębork, Lniska, Łapalice, Łochowice, Miastko, Mirachowo, Morzewiec, Niestępowo, Olsztyn, Ostaszewo, Piaseczno, Pogórze, Pruszcz Gdański, Przyjaźń, Puck, Reda, Reszel, Rotmanka, Rumia, Sękowo, Skierniewice, Skórcz, Sopot, Stara Huta, Straszyn, Studzienice, Sulmin, Szczecin, Szczytno, Szklana, Szopa, Tczew, Toruń, Ustka, Warszawa, Wejherowo, Wicko, Wiślina.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację ALMANAK.

Dojazd

Bazą Jesiennego Tułacza 2018 będzie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice -> mapka poniżej

Jak dojechać do bazy?


Niezmotoryzowani korzystając z usług Przewozów Autobusowych GRYF:
- z Gdańska do Kartuz - linie nr: 800, 801, 806 (z Sobieszewa), 810 (okrężna)
- z Kartuz do Sierakowic - linie nr: 4, 12 (okrężna), 14

Zmotoryzowani:
Wskazówki dojazdu od strony Trójmiasta tutaj.


 
Dojście z przystanku autobusowego do bazy (około 15 – 20 min marszu)
dojscie do bazy Sierakowice SP2

PARKINGI

Poniżej prezentujemy miejsca, gdzie można pozostawić swoje samochody. Bardzo prosimy o przestrzeganie ponizszcyh zasad gdyż lokalna policja nie będzie pobłażliwa :-).

Podstawowy parking znajduje się tuż przy szkole. Miejsca oznaczone na zielono są dostępne do parkowania. Na obszarach zaznaczonych kolorem czerwonym parkowanie nie jest dozwolone.

parking_szkola

 

Dodatkowe parkingi zaznaczone są na kolor zielony. Znajdują się one przy Centrum Medycznym (ul. Dworcowa) oraz za Komisariatem Policji (ul. Lęborska).

parking_przychodnia

źródło: www.skpt.gdansk.pl/manewry/2013/przebieg_imprezy.php