Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2015 - komunikaty

Wyniki końcowe JT 2015

W zakładce PLIKI DO POBRANIA opublikowaliśmy końcowe wyniki  wszystkich tras Jesiennego Tułacza 2015. Zapis TM: 999 oznacza przekroczenie limitu spóźnień a tym samym brak klasyfikacji danej drużyny.

Wpłynął jeden oficjapny protest dotyczący PK13 na trasie pieszej TP30. Po rozpatrzeniu sprawy Komisja podstanowiła go odrzucić jako bezzasadny. PK13, choć trudny, był ustawiony prawidłowo.

Łącznie w Jesiennym Tułaczu wystartowały 369 osóbw tym 157 z Gdańska i 96 z Gdyni. Z różnych przyczyn na Rajd nie dojechały 44 wcześniej zgłoszone osoby. Na zawody zjechały osoby z całej Polski. Głównie byli to mieszkańcy Trójmiasta. Ponadto gościliśmy przedstawicieli z takich miejscowości jak Banino; Bojano; Bolszewo; Bydgoszcz; Cewków; Chojnice; Chwaszczyno; Czaple; Dąbrówka; Donatowko; Egiertowo; Elbląg; Giżycko; Gościcino; Gowidlino; Grudziądz; Hopowo; Kolbudy; Koleczkowo; Koronowo; Kostkowo; Kościerzyna; Kowale; Kraków; Kwidzyn; Lębork; Lniska; Lubichowo; Lublewo Gdańskie; Łęgowo; Mława; Pogórze; Potuły; Pruszcz Gdański; Pszczółki; Radom; Reda; Rotmanka; Rumia; Rzeszów; Słupsk; Somonino; Starogard Gdański; Straszyn; Sulmin; Szubin; Tczew; Toruń; Tuchomie; Ustka; Wałdowo Szlacheckie; Warszawa; Wejherowo; Wicko; Żelistrzewo. Gościliśmy też Hiszpanów z Las Palmas, zatem można powiedzieć, że impreza miała międzynarodową obsadę.

Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego wyniku. Zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Gdańskie Parkowe Biegi na Orientację ALMANAK.

Opublikowaliśmy dla Was listy startowe.

Przypominamy, że godzina "0" oznacza godzinę 19:00.

Do zobaczenia w bazie Jesiennego Tułacza!

Kolejni Sponsorzy

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy kolejne firmy, które włączyły się w akcję wsparcia Jesiennego Tułacza. Tym razem mamy coś dla najmłodszych uczestników, ale nie tylko. 

"Pokonaj Grawitację", wykonaj "Szalony Skok" lub po prostu "Baw się z Rodziną" to tylko niektóre propozycje wspaniałego centrum zabaw wspinaczkowych, jakie od niedawna działa w budynku Gdańskiej Alchemii, przy ul. Grunwaldzkiej 411. Firma Fun Climb zaprasza wszystkich bez względu na wiem (0d 5 do 105 lat), zaawansowanych wspinaczy jak i początkujących adeptów zabaw linowych codziennie od 13:30-18:00, w weekendy 10:30-18:00.

Druga propozycja to gdyński Park Trampolin JUMPCITY. 6 różnych stref trampolin, basen z gąbkami, dodgeball i wiele innych atrakcji czeka na małe i duże "dzieci", na każdego, kto ma ochotę na odrobinę szaleństwa i w bezpieczny sposób chce poczuć swobodę przestrzeni powietrznej. Tylko w hali przy ul. Tadeusza Wendy 7/9 w Gdyni, dzięki niesamowitym trampolinom, można wyskoczyć w przestworza. Ten istny raj dla poszukiwaczy przygód, endorfin i zdrowego ruchy zaprasza codziennie od 10:00 do 22:00.

Dla uczestników Tułacza będziemy mieli do rozlosowania bezpłatne wejściówki (w niemałej ilości) do obu tych wspaniałych miejsc.

Wiadomość z ostatniej chwili: Exit Plan poza kilkoma bezpłatnymi wejściówkami do swoich Pokoi Zagadek przekazał nam dla KAŻDEGO uczestnika Tułacza kupony uprawniające do 15% zniżki na wejście do Pokoju. Ciekawe czy każdemu, kto skorzysta uda się też wyjść ;-). Trzymamy za Was kciuki.

Sponsorów ciąg dalszy

"Japonia", "Kasyno", czy "Zagubiony Hipis"? A może "Cela", "Garnizon", "Tajemnica Detektywa Joe White'a" albo "Upside Down"? Co wybieracie?

Spieszymy donieść, że zakończyliśmy negocjacje z kolejnymi sponsorami. Czy wiecie co to są Pokoje Zagadek? Nie?! To warto abyście się dowiedzieli, jakie zabawy są dziś na topie. Tym co wiedzą o co chodzi nie trzeba rekomendacji. Do rozlosowania na zakończeniu Tułacza mamy dla Was bezpłatne wejściówki oraz vouchery rabatowe do pokojów zagadek w Let Me Out w Gdańsku na ul. Spichrzowej 28 oraz w Exit Plan w Sopocie na ul. Bohaterów Monte Cassino 5A.

Tym, którzy nie chcą czekać i liczyć na szczęście w losowaniu już dziś polecamy odwiedzić te niesamowite miejsca. Wystarczy zebrać 3-4 znajomych, zarezerwować sobie godzinę czasu, zadzwonić i umówić sie na dowolny termin a wizyta w Pokoju Zagadek wszystkim na długo zapadnie w pamięci i ..... będziecie chcieli więcej, bo to działa jak narkotyk, na szczęście nie jest szkodliwy dla zdrowia :-), a na Tułaczu opowiecie nam, który Pokój jest najlepszy.

To jeszcze nie koniec. Rozmawiamy nadal z kilkoma innymi firmami. Mamy nadzieję, że dołączą do grona sponsorów, zatem śledźcie naszą stronę www i profil na facebooku, aby być na bieżąca.

Sponsorzy JT2015

Folkowy Dwor dojazdNiezmiernie przyjemnie nam poinformować, że sponsorami Jesiennego Tułacza 2015 zostali Ankara.pl (studio fotograficzno-poligraficzne) z Gdańska-Wrzeszcza, która zapewni kompleksową obsługe poligraficzną oraz Restauracja Folkowy Dwór z Egiertowa, serwująca dania kuchni węgierskiej i kaszubskiej. Tych pierwszych będziemy mieli okazję zasmakować po ukończeniu trasy Tułacza. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawa odmiana w Tułaczowym menu i przypadnie do gustu uczestnikom. Folkowy Dwór przygotuje dla Was krumpli paprykarz, tj. oryginalną węgierską zupę paprykowo-pomidorową przyprawioną na ostro, z ziemniakami i kiełbasą podawaną z pieczywem. Palce lizać!!!

Aby w pełni wydobyć smak potrawy musi być ona serwowana w Restauracji, która jest oddalona od bazy o 800 m. Po zdaniu karty startowej na mecie zapraszamy na ten krótki spacerek pieszo lub własnymi samochodami. Na pewno warto gdyż tego dania nie skosztujecie nigdzie więcej w Polsce. Posiłek serwowany będzie od północy do 9:30.

Na zdjęciu obok zaznaczyliśmy dojście/dojazd do Folkowego Dworu (kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć). 

Restauracja czynna będzie również w sobotę i niedzielę zatem jeśli samo krumpli Wam nie wystarczy w Folkowym Dworze możecie zaplanować również swoje wekendowe wyżywienie przed i po Tułaczu.

Mapy i wpisowe

Trasy Jesiennego Tułacza są już gotowe. Będzie naprawdę ciekawie. Kończymy przygotowanie map i jeszcze w tym tygodniu oddajemy je do druku.

Zaktualizowaliśmy listy startowe Tułacza. Wprowadziliśmy zmiany, o które prosili uczestnicy i wprowadziliśmy odnotowane do niedzieli na naszym koncie wpłaty.

Nowa strona i baza Jesiennego Tułacza

Zaktualizowaliśmy stronę Tułacza. Znamy też bazę Jesiennego Tułacza w 2015 roku. Po raz kolejny skorzystaliśmy z zaproszenia bogatego w lasy Powiatu Kartuskiego oraz gościnności dyrekcji szkoły w Egiertowie, za co serdecznie dziękujemy. Gościć będziemy w Szkole Podstawowej w Egiertowie. Szczegóły w REGULAMINIE.

Serdecznie Zapraszamy!!!