Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2019 - komunikaty

Końcowe wyniki JT2019 Przywidz

W zakładce "Wyniki, mapy, plakaty" zamieściliśmy końcowe wyniki oraz wzorcówki Jesiennego Tułacza 2019. Tym razem nie wpłynęły żadne protesty zatem wyniki końcowe są takie same jak wstępne opublikowane bezpośrednio po imprezie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętego rezultatu, Dziękujemy instytucjom i firmom, które nas wspierały a zwłaszcza Gminie Przywidz, dyrekcji Gminnego Ośrodka Kultury oraz sklepom turystycznym Tuttu.pl.

Już dziś zapraszamy na Wiosennego Tułacza, który odbędzie się 28 marca 2020 roku w Cewicach (województwo pomorskie). W między czasie możecie ćwiczyć formę na Rodzinnych Grach Parkowych na Orientację. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.

Serdecznie zapraszamy !!!

Listy Startowe JT2019

Właśnie opublikowaliśmy minuty startowe Jesiennego Tułacza.

Przypominamy, że godzina "0" dla wszystkich tras to 18:30. Minuta startowa każdej z drużyn liczona jest od godziny "0".
Godzina startu pierwszego zawodnika z poszczególnych tras podana jest w Regulaminie

Do zobaczenia w bazie!

Godzina zakończenia JT2019

Dopinamy ostatnie sprawy związane z Jesiennym Tułaczem. Baza czeka, grochówka zamówiona, mapy w druku, medale do odbioru, uczestnicy niecierpliwie czekają na zakończenie pracy w piątek by zdążyć oczyścić umysły i przygotować się do startu.

Tymczasem, z uwagi na przewidywane zejście z tras wszystkich uczestników przed godz. 9:00 oraz w trosce by nie trzymać Was niepotrzebnie w bazie postanowiliśmy przesunąć zakończenie Jesiennego Tułacza z godz. 10:00 na godz. 9:00.

JT2019 - odsłona pierwsza

Znamy już bazę Jesiennego Tułacza 2019 (edycja nocna). Dzięki uprzejmości wójta gminy Przywidz Marka Zimakowskiego gościć będziemy w Hali Widowiskowo – Sportowej „Arena Przywidz” w Przywidzu.

Jednocześnie informujemy, że uruchomiony został formularz zgłoszeniowy. Można już dokonywać rejestracji na rajd.

Tylko do 2 września obowiązuje promocyjna, obniżona opłata startowa.