Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Jesienny 2020 - komunikaty

Wyniki Końcowe JT2020

W zakładce DO POBRANIA opublikowaliśmy końcwe wyniki i wzorcówki Jesiennego Tułacza. Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu i wspaniałej nocnej nawigacji w niełatwym terenie. Mamy nadzieję, że podobała się Wam ta edycja i będziecie z nami na kolejnych.

Dziękujemy za Waszą obecność mimo ciężkich czasów COVID-owych oraz za wysiłek włożony w pokonanie tras. Dziękujemy wójtowi Gminy Kolbudy, panu Andrzejowi Chruścickiemu, za to że dosłownie rzutem na taśmę, w ostatniej chwili, zgodził się ugościć u siebie Tułacza, dzięki czemu mieliście okazję wędrować w niebanalnym terenie.

Już dziś zapraszamy w marcu przyszłego roku na Wiosennego Tułacza, który odbędzie się w Wejherowie, a jego bazą będzie HBO Cedron. Zapiszcie sobie w kalendarzu i zarezerwujcie czas 27 marca 2021 na Wiosennego Tułacza, by żadna inna impreza nie pokrzyżowała Waszych planów!

Zmiana godzin startu i COVID

Na prośbę uczestników, po dokładnej analizie liczby zgłoszonych drużyn na poszczególne trasy zmianie uległy godziny rozpoczęcia startów dla TP 30 o TR. Prosimy zapoznać się z aktualnym Programem Imprezy.

W związku z ogłoszeniem żółtej strefy COVID-wej dla powiatu gdańskiego (na terenie którego odbywać się będzie Jesienny Tułacz) informujemy, że impreza odbędzie się zgodnie z planem, jednak z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących na terenach zaliczonych do żółtej strefy, o których możecie przeczytać tutaj. Prosimy śledzić komunikaty na stronie www.gov.pl.

Przypominamy, że na terenie całego kompleksu bazy Tułacza (w budynku jak i na zewnątrz) obowiązuje nakaz zakrywaniu nosa i ust, zachowania dystansu społecznego i dezynfekcji rąk. Prosimy również o przybywanie bezpośrednio przed swoją minutą startową oraz o opuszczenie terenu bazy niezwłocznie po dotarciu na metę i konsumpcji posiłku. Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

 

Opublikowaliśmy Minuty Startowe

Właśnie rozlosowaliśmy dla Was minuty startowe.

Szczegóły w zakladce Lista Startowa.

Do zobaczenia niedługo :)

 

Jesienny Tułacz 2020 - NOCNY!!!

Jednak nocny!!!!

Po żmudnych ustaleniach udało się znaleźć bazę i wypracować kompromis umożliwiający przeprowadzenie Jesiennego Tułacza w tradycyjnej formule nocnej. Zapraszamy do Kolbud, gdzie czekają na Was atrakcyjne trasy i moc niezapomnianych wrażeń.

Osoby, które zapisały się do dnia dzisiejszego i nie odpowiada im formuła nocna i/lub nowa lokalizacja Tułacza mogą do dnia 28.09.2020 zrezygnować z udziału bez jakichkolwiek konsekwencji - zwrócimy całą wpłaconą kwotę.

Przypominamy, że do 28 września obowiązuje podstawowa (niższa) opłata startowa, lecz nie czekaj ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj sobie czas na Jesiennego Tułacza w Kolbudach.

Serdecznie zapraszamy!

Jesienny Tułacz 2020

Wyjątkowo długo trzymaliśmy Was w niepewności. Jak się domyślacie przyczyną był COVID i niepewność czy znajdziemy jakąś bazę. Mimo trudności i piętrzących się komplikacji organizacyjnych podjęliśmy decyzję. Jesienny Tułacz 2020 odbędzie się w zaplanowanym terminie tj. w weekend 3-4 października.

Jeszcze nie do końca wiemy gdzie (na pewno województwo pomorskie) i czy na pewno w formule nocnej, ale na pewno go dla Was zorganizujemy. Już możecie się zapisywać wykorzystując promocyjną, obniżoną opłatę startową (do poniedziałku 7 września).

Szczegóły wkrótce. Śledźcie nasze strony www i profil FB.

Serdecznie zapraszamy!