Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wakacyjny 2016 - komunikaty

Relacja Wakacyjny Tułacz 2016

W dziale REACJE Z TUŁACZY opublikowaliśmy relację z Wakacyjnego Tułacza 2016 autorstwa Krzysztofa Kochanowicza. Zapraszamy do lektury i czkamy na inne Wasz sprawozdania z trasy. Przesyłajcie linki do nas - na pewno je opublikujemy.

Zaktualizowaliśmy też cały dział o kilka niepublikowanych dotychczas u nas relacji. Jeśli wiecie o innych dajcie nam znać.

Zmiana wyników TP15

W dziale PLIKI DO POBRANIA opublikowaliśmy poprawione wyniki końcowe i wzorcówkę trasy TP15 Wakacyjnego Tułacza.

Zmiana dotyczy zapisów PK4. Po ponownej wizji lokalnej Komisja Sędziowska uznała, że lampion z kodem OE stał w niewłaściwym miejscu (przesunięty 100 m na południe), zaś w miejscu zaznaczonym na mapie lampionu nie było. Tym samym za prawidłowy uznano zapis BPK, zaś wszystkie inne lampiony w tej okolicy uznano za punkty stowarzyszone. Za błąd budowniczego najmocniej przepraszamy.

Wyniki końcowe

W dziale PLIKI DO POBRANIA opublikowaliśmy wyniki końcowe Wakacyjnego Tułacza oraz poprawioną wzorcówkę trasy TP15.

Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje Tułaczy oraz na Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację. Najbliższa edycja już 10 lipca wna Głównym Mieście w Gdańsku. Szczegóły na www.parkowe.almanak.pl.

Listy startowe

Zamknęliśmy już formularz zgłoszeniowy. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w Tułaczu, a nie zdążyli się zapisać, zapraszamy do bazy imprezy.

Opublikowaliśmy już listy startowe. Przypominamy, że:

Godzina "0" dla wszystkich tras to 6:30. Minuta startowa każdej z drużyn liczona jest od godziny "0".
Godzina startu pierwszego zawodnika z poszczególnych tras podana jest w Regulaminie

Komunikat Techniczny

Mapy wydrukowane, punkty w lesie, baza gotowa na przyjęcie uczestników. Znamy też ilości punktów na poszczególnych trasach:
TPK 12PK 4150m; TP15 9PK i 16km!!!; TP25 14PK; TP30 16 PK; TP50 21 PK i TR 20 PK.

Mamy dla Was kilka informacji organizacyjnych:
- na trasach Tułacza prowadzone będą prace leśne (nie wszystkie zostały wstrzymane). Obowiązuje kategoryczny zakaz poruszania sie w terenie oznakowanym tabliczkami "zakaz wstępu";
- zakończenie Tułacza przesuwamy z godz. 21:30 na godz. 21:00 tak byście nie musieli zbyt długo na nie czekać;
- z uwagi na opady deszczu prosimy, aby każdy posiadał długopis do awaryjnego potwierdzenia punktów kontrolnych (niektóre kredki mogą rozmięknąć).

Formularz zgłoszeniowy TUŁACZA

Uruchomiony został formularz zgłoszeniowy Wakacyjnego Tułacza 2016. Czekamy na Wasze wpisy.

Nowa edycja TUŁACZA

Miło nam poinformować, że dziś wystartowała strona Wakacyjnego Tułacza 2016. Jeszcze ją aktualizujemy, ale możemy już zdradzić lokalizację imprezy. Tym razem, wspólnie ze Starostą Kartuskim zapraszamy do gościnnych i atrakcyjnie położonych Kartuz.

Do imprezy zostało dokładnie 31 dni zatem już teraz zarezerwuj sobie czas 18 czerwca i z całą rodziną oraz przyjaciółmi weź udział w Wakacyjnym Tułaczu. A dla treningu zapraszamy na Trójmiejskie Gry Parkowe na Orientację. Szczegóły tutaj.

Wkrótce uruchomiony zostanie formularz zgłoszeniowy Tułacza.