Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wiosenny 2017 - komunikaty

Wyniki końcowe WT 2017

W zakładce Do pobrania opublikowaliśmy wyniki końcowe wszystkich tras. Życzymy przyjemnej analizy. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję ,że dobrze się bawiliście, niezależnie od końcowego wyniku.

Informujemy, że w naszych magazynach zostało jeszcze kilka koszulek Tułacza w cenie promocyjnej 25 zł. Dysponujemy rozmiarami męskimi M, L i XL. Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt mailowy almanak[at]almanak.pl,

Przepraszamy wszystkich uczestników, dla których po zejściu z tras zabrakło zupy. Obiecujemy, że była to pierwsza taka sytuacja na 28 edycji Tułacza i na pewno ostatnia.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Tułaczy oraz w Trójmiejskich Grach Parkowych na Orientację. Szczegóły na www.parkowe.almanak.pl.

Wyniki wstępne WT 2017

 W zakładce Wyniki, mapy, plakaty opublikowaliśmy wstępne wyniki oraz wzorcówki wszystkich tras. Życzymy przyjemnej analizy. Termin na składanie ewentualnych protestów upływa w dniu 16.04.2017.

Wszystkim gratulujemy osiągniętego rezultatu i dziękujemy za udział. Życząc spokojnych Świąt Wielkiej Nocy już dziś zapraszamy do udziału w Rodzinnych Grach Parkowych na Orientację. Najbliższa edycja odbędzie się na Morenie w dniu 23.04.2017. Szczegóły na www.parkowe.almanak.pl.

Listy Startowe

Opublikowaliśmy dla Was listy startowe.

Przypominamy, że godzina "0" oznacza godzinę 06:30.

Do zobaczenia w bazie Wiosennego Tułacza!

Komunikat techniczny.

Wiosenny Tułacz 2017 już za chwilę ruszy w las. Wasze zainteresowanie udziałem przeszło nasz najśmielsze oczekiwania. Mamy rekordowo wysoką frekwencję na co niestety nie do końca byliśmy przygotowani pod względem wielkości szkoły, w której gościmy. Prosimy Was zatem o wyrozumiałość i sprawną organizację na terenie bazy. Poniżej podajemy kilka informacji technicznych:

1. Zmienione zostały limity czasu na pokonanie trasy TP15 km. Nowe limity to 4 godziny czasu podstawowego i 1 godzina limitu spóźnień.

2. Na Wiosennego Tułacza zalecamy dojazd komunikacją miejską gdyż może być problem z miejscami postojowymi dla samochodów. Z uwagi na rozbudowę szkoły obowiązuje bezwzględny zakaz wjeżdżania samochodami na teren szkoły.

3. Organizację bazy, drogi komunikacyjne oraz sugerowane miejsca parkingowe zaznaczono na poniższych schematach.

4. Rowerzystów prosimy o parkowanie swoich rumaków i przygotowywanie się do trasy na terenie boiska szkolnego. W całości jest ono ogrodzone a od strony szkoły oddzielone barierkami, do których rowery można przypiąć. Prosimy o niewprowadzanie rowerów do szkoły!!!!

5. Przypominamy, że na Tułaczy każdy (nawet osoby z opłaconym wpisowym) najpierw zgłasza się do punktu KASA, gdzie odbiera KARTĘ UCZESTNIKA. Dopiero z podpisaną przez siebie KARTĄ UCZESTNIKA udajemy się do stanowiska trasy, na której startujemy i dopełniamy pozostałych formalności.

6. Wyjątkowo na tej edycji Tułacza prosimy, aby do KASY i STANOWISK TRAS zgłaszali się wybrani przedstawiciele drużyn (kapitanowie), aby nie robić zbyt dużego tłoku na korytarzach szkoły.

parkingi wt17
plan SP84 Kielpino

Baza Wiosennego Tułacza

Znamy już bazę Wiosennego Tułacza w 2017 roku. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektora Iwony Kulawy gościć bedziemy w Szkole Postawowej nr 84 w Gdańsku Kiełpinie Górnym, ul. Otomińska 72. Za przychylność dyrekcji i Rady Dzielnicy bardzo dziękujemy.

Patronat nad całym wydarzeniem objął prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Serdecznie Zapraszamy!!!