Wiosenny Tulacz
10-18 kwietnia 2021 Wejherowo

Wiosenny 2019 - komunikaty

Wyniki końcowe WT2019

W zakładce DO POBRANIA opublikowaliśmy końcowe wyniki Wiosennego Tułacza 2019. Poprawiliśmy też wzorcówki tras TP10, 20 i 30.

Na kanale ALMANAK na YouTube zamieściliśmy film zrealizowany podczas Wiosennego Tułacza 2019. Życzymy przyjemnego oglądania.

Do wstępnych wyników wpłynęły dwa oficjalne protesty. Jeden dotyczył PK8 na trasie TP20 a drugi PKA na trasie TP30. Pełną analizę i ostateczne stanowisko organizatora znajdziecie również w zakładce DO POBRANIA.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy osiągniętych wyników. Mamy nadzieję, że będziecie z nami na kolejnych edycjach Tułaczy a w międzyczasie zapraszamy na Rodzinne Gry Parkowe na Orientację. Najbliższe już 14 kwietnia w Gdańsku-Matemblewie. Szczegóły na www.parkoweBnO.pl.

Koszulki z WT2019

koszulka_WT2019_przodSpieszymy donieść, że istnieje jeszcze możliwość nabycia koszulki z Wiosennego Tułacza 2019. Jeśli chcecie mieć taką koszulkę na pamiątkę zajrzyjcie do zakładki Koszulki Archiwalne!

Wzorcówki WT2019

W zakładce "DO POBRANIA" opublikowaliśmy poprawione wyniki wstępne dla tras TP30, TP50 i TR Wiosennego Tułacza oraz wzorcówki. Termin na składanie ewentualnych protestów upływa we wtorek 2 kwietnia.

Wszytskim gratulujemy osiągniętego wyniku i dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że trasy Tułacza przypadły Wam do gustu i będziecie z nami na kolejnych edycjach.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grona organizatorów (budowniczowie, webmaster, grafik i fotograf pilnie potrzebni ale inne funkcje tez przyjmemy) nie należy się obawiać wyrażenia takiej woli. Po prostu do nas napiszcie :-)

Zapraszamy również do udziału w naszych pozostałych projektach: Nocny Sztubak i Rodzinne Gry Parkowe na Orientację.

Do zobaczenia na InO-wskim szlaku.

Wyniki wstępne WT2019

W zakładce "DO POBRANIA" opublikowaliśmy wstępne wyniki Wiosennego Tułacza wszystkich tras. Wzorcówki oraz pozostałe wyniki zostaną opublikowane do 26 marca.

Najmocniej przepraszamy uczestników za opóźnienie jednakże nastąpiła awaria programu z wynikami czego efektem była utrata wszystkich wprowadzonych na imprezie kart. Aktualnie ponownie wprowadzamy dane do programu co jednak nie jest takie szybkie. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Start osób niezgłoszonych

Start osób niezgłoszonych/niezapisanych na najbliższą edycję Wiosennego Tułacza 2019 jest możliwy po starcie ostatniej drużyny na danej trasie. Osoby niezgłoszone chcące wystartować powinny pojawić się w bazie 30 minut przed startem ostatniej drużyny na danej trasie.

Minuty startowe dostępne są na listach startowych.

Listy Startowe

Opublikowaliśmy listy startowe.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi w zakładce "Lista startowa".

Godzina "0" dla wszystkich tras to 06:30. Minuta startowa każdej z drużyn liczona jest od godziny "0".
Godzina startu pierwszego zawodnika z poszczególnych tras podana jest w Regulaminie

wpisowe - aktualizacja

Na listach zgłoszeń dokonaliśmy aktualizacji opłat startowych na dzień 21.03 godz. 20:20. Wpis "mało" oznacza wpływ środków po terminie podanym w regulaminie - zgłoszenia. Jeśli wpłata dokonana było do 18.03 prosimy o okazanie w sekretariacie potwierdzenia przelewu.

Pozostałych uczestników prosimy o wpłaty w bazie imprezy gdyż przelew nie zdąży już dojść na nasze konto.

Do zobaczenia na Tułaczu!!!

wpisowe - Ostatni Dzwonek!!!

oplata promoc WT2019Tylko do 18.03 obowiązuje niższa, promocyjna opłata startowa na Wiosennego Tułacza. Nie zwlekaj, już dziś dokonaj zgłoszenia. Pamiętaj, widzimy się 23 marca w Swarożynie – nie może Ciebie tam zabraknąć!!!.

Szczegóły w Regulaminie, podpunkt "Zgłoszenia".

Wiosenny Tułacz - zmiana terminu

Na prośbę organizatorów jednej z pomorskich imprez na orientację zmieniamy termin Wiosennego Tułacza z 30 na 23 marca 2019. Szczegóły wkrótce.